Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Zlewarki i wysysarki

Milwaukee

Szafka na elektronarzędzia

Klucze
Wysoka jakość
Szafki warsztatowe
Podnośniki
Nowe modele
Podnośniki

offer

Klucze
Wysoka jakość
Szafki warsztatowe
Podnośniki
Nowe modele
Podnośniki

Profesjonalne narzędzia dla mechaników to nasza specjalność!

Firma Farys powstała w 2005 roku i od początku swojej działalności zajmuje się wyposażaniem zakładów mechanicznych w niezbędne urządzenia i akcesoria. Z biegiem czasu poszerzyliśmy swoją ofertę i dopasowaliśmy nasze usługi do potrzeb szerokiej gamy klientów z branży mechanicznej oraz samochodowej.

Oferujemy Państwu szeroki wybór profesjonalnych i wyjątkowo funkcjonalnych narzędzi oraz akcesoriów do użytku w warsztatach samochodowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty do każdego warsztatu zajmującego się naprawą i renowacją pojazdów samochodowych. Oferowany sprzęt został stworzony w oparciu o potrzeby każdego profesjonalnego warsztatu. Zaopatrując się w sprzęt na farys.pl zyskują Państwo gwarancję funkcjonalności oraz  zgodności towaru z informacjami podanymi na stronie.

Jakie  wyposażenie warsztatów samochodowych oferujemy?

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kompleksowe wyposażenia zakładów mechaniki pojazdowej w dobrym stosunku jakości do ceny. Oferujemy m.in:

Wszystkie oferowane produkty zostały wyprodukowane przez doświadczonych producentów, którzy tworzą swoje narzędzia i akcesoria w oparciu o wysokie wymagania klientów profesjonalnych oraz prywatnych. Produkty dostępne w sklepie Farys gwarantują funkcjonalność oraz zachowanie wysokich norm jakości.

Dlaczego warto robić zakupy w naszym sklepie?

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia, akcesoria oraz narzędzia są szczegółowo opisane i cechuje je wysoką funkcjonalność. 

Sklep Farys.pl oferuje możliwość skompletowania kompleksowego wyposażenia warsztatu samochodowego nawet dla najbardziej wymagających klientów biznesowych oraz majsterkowiczów.

Naszym celem jest spełnianie najwyższych wymagań klienta zarówno pod względem jakości oferowanych produktów oraz szybkiej wysyłki i serwisu informacyjnego. Sklep Farys to jakość i funkcjonalność w jednym miejscu. Produkty, które oferujemy mają szerokie zastosowanie zarówno w samochodach jak też maszynach rolniczych.

Oferujemy  doradztwo w zakresie sprzedawanych części i akcesoriów. Na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment tak aby spełniał Państwa wymogi i pozwalał na zakup pożądanych na rynku nowości. Popularność naszego sklepu to wynik dbałości o potrzeby klientów oraz starań o szybkość dostawy i profesjonalnego doradztwa. Wybierając nasz sklep mają Państwo gwarancję otrzymania  dobrej klasy narzędzi oraz akcesoriów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Farys.pl i życzymy udanych zakupów!