Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Lampy i latarki

Aktywne filtry

Latarki warsztatowe

Latarki warsztatowe to niezbędne wyposażenie każdego miejsca, które zajmuje się naprawą samochodów. Dzięki nim można dokładnie oświetlić wszystkie elementy, które są ukryte pod maską auta. Są niezwykle przydatne, umożliwiają szybsze wykrycie usterek, a także usprawniają przegląd samochodu. Będą doskonałe również do domowego warsztatu. Jeśli posiadasz swój samochód i uwielbiasz dokonywać drobnych czy nawet bardziej zaawansowanych napraw, to zwykła latarka nie spełni swojego zadania dobrze. Domowe latarki mają słabe i rozproszone światło, a Ty potrzebujesz czegoś, co doskonale oświetli nawet najciemniejsze i najmniej widoczne punkty. W naszym sklepie internetowym kupisz najlepsze latarki warsztatowe, wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów. Z pewnością będą doskonałe do pracy z samochodem w każdym warsztacie, jak również w domu. Nie czekaj i znajdź doskonałą latarkę już dziś!

Latarki LED do warsztatu

Światło LED ma wiele pozytywnych cech. Przede wszystkim cechuje się energooszczędnością. Zakup latarki tego typu jest więc o wiele bardziej ekonomiczne niż wybieranie standardowych modeli. Latarki LED do warsztatu powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Muszą pomagać w codziennej pracy. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz nowoczesne latarki. Wśród nich znajdują się modele z chwytakiem magnetycznym, który sprawia, że korzystanie z niej jest jeszcze bardziej wygodne. Dzięki niemu możesz przyciągać i wyjmować z wąskich przestrzeni metalowe przedmioty, których potrzebujesz. Nasze latarki zapewnią Ci wygodną i swobodną pracę w najlepszych warunkach z doskonałym oświetleniem. Diody LED naszych latarek cechują się bardzo dużą mocą. Świecą więc jasno i umożliwiają oświetlanie punktowe. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka latarka będzie dla Ciebie najlepsza – odezwij się do nas! Chętnie doradzimy i pomożemy Ci wybrać latarkę, która spełni wszystkie Twoje wymagania i okaże się nieocenionym wsparciem w Twojej codziennej pracy. 

Lampy pod maskę samochodu

Przestrzeń pod maską samochodu jest bardzo ciemna i trudno w niej dostrzec szczegóły. Właśnie w takich sytuacjach sprawdzą się specjalistyczne lampy pod maskę samochodu. Z ich pomocą w szybki sposób odkryjesz przyczynę usterki, dokładnie obejrzysz i zweryfikujesz rozmiar szkody. W kilka sekund będziesz w stanie określić co należy zrobić. Do takich celów najlepiej nada się lampa warsztatowa teleskopowa. Ten rodzaj latarek również znajdziesz w naszym profesjonalnym sklepie. Możesz wybrać solidną latarkę, którą dostaniesz się w każdą szczelinę. Taka lampa posiada specjalistyczny aluminiowy uchwyt na maskę. Można dopasować go do samochodów różnej szerokości, co pozwoli Ci na wykorzystywanie jej przy wielu modelach aut. To wygodne narzędzie służące do pracy pod maską samochodu. Lampy pod maskę samochodu świecące silnym światłem LED pozwalają na dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc, które warto obejrzeć podczas przeglądu samochodu. Masz warsztat samochodowy i czujesz, że dokładna i wygodna lampa całkowicie zmieni i ułatwi Twoją pracę? W naszym sklepie zamówisz lampy przeznaczone dla profesjonalistów, którzy każdego dnia muszą mierzyć się z badaniem przestrzeni bardzo słabo oświetlonych.