Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Piaskarki

Aktywne filtry

Funkcjonalne piaskarki syfonowe i kabinowe do warsztatów oraz prywatnego użytku

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia do czyszczenia wielu powierzchni w przemyśle samochodowym oraz mechanicznym. Oferowane piaskarki zostały wykonane z najwyższą starannością i dbałością o potrzeby każdego warsztatu mechanicznego oraz prywatnych klientów poszukujących funkcjonalnych akcesoriów do swoich garaży. Sprzęt został wyprodukowany przez doświadczonych producentów, którzy tworzą swoje produktyw oparciu o najwyższe potrzeby klientów. Zapewniamy wysoką jakość oraz funkcjonalność oferowanych produktów oraz sprawną wysyłkę.

Piaskarki służą do szybkiego i kompleksowego oczyszczania wielu powierzchni. Są też przydatne w procesie matowania szkła lub metalu. Urządzenia mogą być wykorzystywane w sektorze przemysłowym, motoryzacyjnym oraz innych gałęziach gospodarki.

Sposób działania piaskarek jest bardzo prosty i skuteczny. Piaskarki oczyszczają powierzchnię za pomocą ścierniwa gromadzonego w zbiorniku i zasysanego pod ciśnieniem lub podawanego wraz ze sprężonym powietrzem.

Oferujemy również akcesoria do piaskarek

W ofercie naszego sklepu znajdują się również liczne akcesoria do piaskarek, które w funkcjonalny sposób poprawią jakość wykonywanych usług i pozwolą na lepszą i skuteczniejszą pracę piaskarek. Akcesoria podnoszą bezpieczeństwo pracy i sprawiają, że jest ona łatwiejsza. W ofercie Farys.pl posiadamy m.in:

  • Rękawice ochronne
  • Pistolety do piaskowania
  • Maski ochronne
  • Odpylacze
  • Dysze wolframowe
  • Folie ochronne

Wśród korzyści wynikających ze stosowania piaskarek kabinowych i syfonowych, a także innych akcesoriów wyposażenia warsztatów przeznaczonych dla profesjonalnych, jak i amatorskich mechaników, są:

- łatwość instalacji i użytkowania

- niewielka waga urządzeń, zapewniająca dużą mobilność i łatwe przenoszenie w przypadku urządzeń mobilnych

- bardzo wydajne czyszczenie, szczególnie podczas wykorzystywania śrutownicy

- precyzyjny sposób działania

- szerokie i uniwersalne możliwości zastosowania

- opcja zakupu kompletnych zestawów, w których znajdują się zabezpieczające maski ochronne, funkcjonalne dysze, a także osuszacze powietrza.