Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Nasadki

Aktywne filtry

Sklep Farys to prawdziwy raj dla mechaników oraz innych osób zajmujących się pracami mechanicznymi, naprawami samochodów oraz innych maszyn. W tej kategorii oferujemy szeroki zakres nasadek i bitów bardzo wysokiej jakości. Wszystkie oferowane elementy poddano testom oraz zaprojektowano tak aby były jak najbardziej funkcjonalne i wygodne oraz po prostu mocne. 

Oferujemy zestawy nasadek do kluczy różnego rodzaju!

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór różnego rodzaju nasadek do kluczy każdego typu. Wszystkie nakładki zostały szczegółowo dopracowane i dostosowane do potrzeb zarówno klientów profesjonalnych jak i prywatnych warsztatów domowych. W ofercie znajdują się m.in:

  • Klucze nasadowe do alufelg, pozwalające na błyskawiczną zmianę kół na aluminiowych felgach. 
  • Zestawy nasadek typu Torx, które mogą być używane w wielu elementach mechanicznych. Takie zestawy są zapakowane w eleganckie opakowania ułatwiające ich bezpieczne przechowywanie oraz przenoszenie w różne miejsca bez ryzyka zgubienia poszczególnych części. 
  • Duże zestawy bitów, które zawierają nawet 40 elementów. Zapakowane w praktyczne pudełka i wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości. 
  • Nasadki długie 10 elementowe, które umieszczono na praktycznej listwie z tworzywa sztucznego. Takie elementy są idealne do wielu różnych prac mechanicznych, które wykonywane są niemal każdego dnia. 
  • Nasadki Vario Plus, praktyczne i funkcjonalne - doskonale zapakowane. Są to narzędzie bardzo przydatne i wykonane z materiałów o bardzo wysokiej jakości. 
  • Nasadki imbus udarowe, które również stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego warsztatu mechanicznego oraz prywatnych garaży. 
  • Wiele innych przydatnych narzędzi, które idealnie sprawdzą się podczas prac mechaników i innych osób zajmujących się naprawą, konserwacją i diagnostyką pojazdów i maszyn mechanicznych.

Nasadki do kluczy na Farys.pl - co je wyróżnia? 

Nasze produkty są przede wszystkim wytrzymałe i skuteczne. Takie cechy są najbardziej istotne podczas codziennych napraw, które wymagają częstego używania tych narzędzi. Kolejną cechą Nasadek, które można tutaj znaleźć jest ich estetyczne wykonanie oraz antypoślizgowe rączki ułatwiające użytkowanie nawet w przypadku kontaktu z olejami oraz innymi obecnymi w warsztatach smarami. 

Dodatkowym atutem oferowanych narzędzi jest stylowe opakowanie, ułatwiające odnalezienie kolory oraz po prostu dbałość o każdy szczegół podczas ich produkcji. Stworzyliśmy zestawy wyposażone w wiele elementów, które są odpowiednie zarówno do małych jak i większych warsztatów. Szukając wysokiej jakości - warto postawić na narzędzia Farys! Zapraszamy do kontaktu oraz zakupów! Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Ci w doborze odpowiednich narzędzi oraz części do Twojego warsztatu lub też garażu!