Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Do kół

Aktywne filtry

Klucze do kół

W tej kategorii znajdują się profesjonalne klucze do kół, zrobione z surowców najwyższej jakości. Oferta skierowana jest do mechaników samochodowych oraz innych osób zajmujących się naprawą, konserwacją pojazdów mechanicznych oraz innych maszyn. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości, które spełniają wysokie wymagania wszystkich pracowników zakładów mechanicznych oraz klientów prywatnych. 

Jakie klucze do kół samochodowych oferujemy? 

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres kluczy, które są niezwykle funkcjonalne. Oferujemy klucze ręczne oraz wersje elektryczne. W naszej ofercie są m.in:

  • Klucze teleskopowe, pojedyncze lub pakowane w zestawach. Produkty zrobiono z materiałów o wysokiej odporności i zaprojektowano tak aby były funkcjonalne, wytrzymałe oraz po prostu poręczne. Warto dodać, że oferowane klucze to wynik starań o zapewnienie wszystkim mechanikom oraz wulkanizatorom jak największej wygody. Narzędzia łatwo chwycić nawet zabrudzoną ręką po kontakcie ze smarem lub olejem. Dodatkowo klucze mają elegancki wygląd i są dostępne w zestawach z różnymi uniwersalnymi nasadkami. 
  • Klucze elektryczne, wprost idealne do szybkiego oraz wygodnego odkręcania i przykręcania kół. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w zakładach wulkanizacyjnych oraz w porze kiedy klienci najczęściej wymieniają opony w swoich autach. Klucze elektryczne są wykonane z materiałów o bardzo dużej wytrzymałości oraz jakości. Długie przewody są praktyczne i zapewniają wygodę pracy. Załączone nasadki sprawiają, że dostęp do kół jest jeszcze szybszy. 

Co charakteryzuje tworzone przez nas klucze elektryczne oraz teleskopowe do kół? 

Projektowany oraz tworzony przez nas sprzęt charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły.  W naszych produktach wykorzystujemy sprawdzone tworzywa i surowce oraz praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę w wielu gałęziach pracy z pojazdami mechanicznymi oraz różnego rodzaju maszynami. 

Dbamy o potrzeby naszych klientów i staramy się aby ich praca była dzięki naszym narzędziom skuteczna, efektywna, łatwa i komfortowa. Projektując i tworząc narzędzia bierzemy pod uwagę szereg czynników takich jak wytrzymałość, poręczny kształt, elegancja, antypoślizgowe uchwyty oraz siła działania. Komponując narzędzia w taki sposób, otrzymujemy propozycję dla klienta, która spełnia jego wymagania i po prostu podnosi standard pracy warsztatów, garaży i innych miejsc użytkujących oferowane przez nas rozwiązania techniczne.

Firma Farys to synonim dbałości o klienta oraz nowatorskich rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań aby pozostać na bieżąco z nowinkami technicznymi i opierać budowę naszych produktów na najnowszych dostępnych technologiach. Każdy z oferowanych przedmiotów to idealna opcja zarówno do użytku profesjonalnego jak też prywatnego. 

Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z zamieszczonymi zdjęciami oraz parametrami technicznymi oferowanych produktów. W razie pytań, obsługa naszego sklepu postara się rozwiać wszelkie wątpliwości!