Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Dwukolumnowe

Aktywne filtry

W tej kategorii oferujemy Państwu podnośniki dwukolumnowe przydatne we wszelkiego rodzaju naprawach samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Produkty są szczegółowo opisane i zostały skonstruowane w oparciu o materiały wysokiej jakości. Wybór dwukolumnowego podnośnika to wspaniała inwestycja, która szybko się zwraca, a podnośnik wystarcza na wiele lat. Jest to najskuteczniejsze i wygodne rozwiązanie w zakładach mechaniki pojazdowej lub wulkanizacji. 

Podnośniki dwukolumnowe automatyczne - wygoda i sprawne działanie!

Podnośniki dwukolumnowe automatyczne są bez wątpienia bardzo wygodne oraz usprawniają wszelkie prace, ponieważ zarówno podnoszenie jak i opuszczanie podnośnika jest w pełni automatyczne, co przyśpiesza pracę w warsztacie. Łatwość w obsłudze sprawia, że mogą być używane przez każdego. Tego typu urządzenie sprawiają że wszelkie naprawy i renowacje są o wiele łatwiejsze. 

Urządzenia posiadają elektryczną pompę oraz silnik, które skutecznie nim sterują. W każdej kolumnie znajduje się siłownik hydrauliczny, który sprawia, że podnoszenie i opuszczanie pojazdu jest równomierne i bezpieczne. Urządzenia są wyposażone w mechaniczne zapadki zabezpieczające, które zapobiegają opadnięciu naprawianego auta . Zapadki są zwalniane automatycznie podczas opuszczania pojazdu. Można je stosować do wielu rodzajów pojazdów. 

Podnośniki dwukolumnowe półautomatyczne na Farys.pl

Podnośniki dwukolumnowe półautomatyczne spełniają tą samą funkcję jak urządzenie w pełni zautomatyzowane. Różnica polega na tym, że w półautomatach zabezpieczające zapadki i blokady muszą być ręcznie zwolnione przez mechanika lub wulkanizatora. 

Tak jak w przypadku podnośników automatycznych, półautomaty posiadają w każdej kolumnie siłownik hydrauliczny, który sprawia, że podnoszenie i opuszczanie pojazdu jest równomierne i bezpieczne. Ramiona podnośnika otwierają się na zewnątrz, co umożliwia  większą swobodę w manewrowaniu naprawianym pojazdem.

Można je stosować do wszystkich samochodów osobowych oraz niektórych samochodów dostawczych. 

Co wyróżnia oferowane przez nas urządzenia? 

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są wykonane z materiałów o dużej wytrzymałości. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w dziedzinie mechaniki i wzbogacamy naszą ofertę o najnowsze rozwiązania technologiczne. 

Oprócz podstawowych maszyn i urządzeń oferujemy także kompletne zestawy akcesoriów i innych dodatków, które podnoszą wydajność urządzeń i usprawniają ich działanie. 

Od wielu lat tworzymy mechaniczne narzędzia oraz elementy wyposażenia warsztatu, które w sprawny sposób pomagają mechanikom w różnego rodzaju naprawach, renowacjach oraz przeglądach. Oferowane przez nas podnośniki to wysoka jakość, skuteczność oraz wygoda i uniwersalizm. Oprócz dobrych parametrów technicznych zapewniamy także estetyczne wykonanie dużą wytrzymałość oferowanych produktów. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i służymy pomocą w razie wątpliwości.