Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Prasy warsztatowe

Active filters

Warsztatowe prasy hydrauliczne

W tej kategorii oferujemy Państwu warsztatowe prasy hydrauliczne stworzone z myślą  o profesjonalnych warsztatach mechaniki pojazdowej oraz innych miejscach z zapotrzebowaniem na tego typu urządzenia. Warsztatowe prasy hydrauliczne na Farys.pl to urządzenia wysokiej jakości, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz wysoka dbałością o przydatne szczegóły.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenie są funkcjonalne, wytrzymałe oraz gwarantują skuteczność podczas pracy w warunkach warsztatowych oraz w prywatnych garażach.

Do czego stosuje się warsztatowe prasy hydrauliczne?

Dzięki oferowanym prasom można wykonywać różnorodne prace mechaniczne związane z obróbką metali, do których wykorzystywana jest duża siła, którą wykonują hydrauliczne prasy warsztatowe. Dzięki nim można np. prostować wały, a także wciskać lub wyciskać tuleje, łożyska, sworznie  itp. Prasy charakteryzują się wszechstronnością działania głównie dzięki bardzo dużej sile nacisku, która wynosi nawet 50 ton.

Co charakteryzuje oferowane przez nas urządzenia i akcesoria?

Oferowane przez nas akcesoria oraz profesjonalne urządzenia do warsztatów cechują się wysoką funkcjonalnością oraz starannym i pełnym dbałości o szczegóły wykonaniem. Oferowany sprzęt cechuje się m.in.:

  • Wykorzystaniem bardzo dobrej jakości stali, dającej wytrzymałą konstrukcję oraz gwarancję długotrwałego użytkowania
  • Dużą i swobodną regulacją wysokości z wykorzystaniem nawet 9 poziomów
  • Możliwością uruchomienia urządzenia za pomocą pompy ręcznej, pedału nożnego, pompy pneumatycznej lub elektrycznej
  • Gwarancją wysokiej wytrzymałości oraz funkcjonalności przez długi czas
  • Prostą i uniwersalną konstrukcją pozwalająca na wykorzystanie w wielu czynnościach związanych z prostowaniem oraz wyciskaniem szerokiej gamy materiałów

Jakie akcesoria do pras warsztatowych posiadamy w ofercie?

Oferujemy przydatne akcesoria takie jak:

  • Adaptery i krążki do pras
  • Piny i przedłużki do pras
  • Pompy i siłowniki
  • Manometry 
  • Oleje itp

Wszystkie produkty są kompatybilne z oferowanymi urządzeniami i zapewniają prawidłową pracę  oraz wysoką funkcjonalność. Oferowane dodatki są łatwe w zastosowaniu i usprawniają wiele czynności związanych serwisem i naprawą zarówno samochodów jak też maszyn rolniczych.

Dlaczego warto wybrać urządzenia oferowane na Farys.pl?

Oferowany przez nas sprzęt został stworzony w oparciu o najwyższe potrzeby naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby sprzedawane przez nas akcesoria i urządzenia miały szerokie zastosowanie i ułatwiały pracę zarówno profesjonalnych zakładów mechanicznych oraz prywatnych użytkowników. Oferowane przez nas produkty są szczegółowo opisane i pochodzą od producentów posiadających długoletnie doświadczenie w produkcji 

Wszystkie oferowane towary zostały wyprodukowane na bazie surowców o wysokiej wytrzymałości i jakości.  Staramy się zachować najwyższą jakość oferowanych produktów  oraz spełniać potrzeby wszystkich mechaników oraz osób zajmujących się pracą związaną z serwisem i naprawą samochodów oraz maszyn rolniczych.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu oraz zakupów!