Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Myjki warsztatowe

Active filters

Myjki warsztatowe oraz myjki z podgrzewaczem

W tej kategorii oferujemy Państwu wysokiej jakości myjki warsztatowe oraz myjki z  funkcją podgrzewania. Produkty są bardzo funkcjonalne i spełniają wysokie wymagania warsztatów samochodowych oraz innych miejsc wymagających użycia skutecznych urządzeń czyszczących. Myjki warsztatowe dostępne w naszym sklepie to produkty stworzone na bazie wysokiej jakości surowców oraz przetestowane pod względem funkcjonalności i wytrzymałości.

Myjki są przydatne podczas prac czyszczących zarówno części samochodowych jak też innych powierzchni wymagających kompleksowego oczyszczenia np po renowacjach oraz naprawach. Oferowane urządzenia pozwalają na oczyszczenie zarówno większych jak i mniejszych powierzchni.  

Co dokładnie posiadamy w ofercie?  

W skład oferowanych urządzeń i akcesoriów wchodzą m.in.

 • Myjki warsztatowe 
 • Myjki warsztatowe z podgrzewaczem
 • Pędzle przelotowe
 • Rękawice ochronne
 • Spryskiwacze - do użytkowania jako rozpylacze ciśnieniowe
 • Pompki
 • Koncentraty płynu i inne specyfiki czyszczące

Wszystkie produkty są dopasowane do potrzeb klientów profesjonalnych jak też indywidualnych. Do ich produkcji użyto materiałów wysokiej jakości, które zapewniają dużą wytrzymałość oraz sprawną pracę przez długi czas. Oferowane przez nas akcesoria i urządzenia posiadają szczegółowe opisy, które pozwalają na dokonanie właściwego wyboru.

Co wyróżnia oferowane przez nas produkty?

Oferowane myjki są funkcjonalne oraz bardzo popularne wśród dużego grona klientów. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, które decydują o ich wytrzymałości oraz sprawnym użytkowaniu. W naszym sklepie staramy się nadążać za potrzebami wszystkich klientów oraz sprawiać, że ich biznes rozkwita i pozyskuje nowych - zadowolonych klientów.

Wyróżniającą cechą naszych produktów jest również ich estetyka oraz łatwość transportu i mobilność. Oferujemy szerokie możliwości form zakupu takie jak sprzedaż online lub zakupy w stacjonarnym sklepie Farys.

Dlaczego warto wybrać myjki warsztatowe i akcesoria do myjek warsztatowych na Farys.pl?

Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały stworzone w oparciu o potrzeby profesjonalnych warsztatów mechanicznych oraz innych miejsc wymagających użycia sprzętu wysokiej jakości. Produkty wyróżniają się m.in:

 • Uniwersalnym zastosowaniem w samochodach jak również innych pojazdach i maszynach rolniczych
 • Prostym użytkowaniem oraz jasną instrukcją obsługi dołączoną do sprzętu
 • Wysoką wydajnością oraz funkcjonalnością w każdych warunkach
 • Korzystną ceną dopasowaną do ich jakości
 • Szerokim wyborem modeli w różnych zakresach cenowych

Wszystkie oferowane towary zostały wyprodukowane na bazie surowców o wysokiej wytrzymałości i jakości. Skrupulatne wykonanie oraz seria przeprowadzonych testów pozwala  na zachowanie najwyższej jakości oraz spełnienie potrzeb wszystkich mechaników oraz osób zajmujących się pracą związaną z serwisem i naprawą samochodów i maszyn rolniczych.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu oraz zakupów!