Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Ściągacze

Active filters

Ściągacze do łożysk

Specjalne narzędzia przeznaczone do pracy dla mechaników są niezbędnymi elementami w ich codziennych obowiązkach. Bez odpowiednich narzędzi tak naprawdę ich praca byłaby wręcz niemożliwa lub bardzo uciążliwa. Jest wiele takich rzeczy, które przydają im się na co dzień, ułatwiając wykonanie ich obowiązków w jak najlepszy, możliwy sposób. Jednym z nich są ściągacze do łożysk. Ściągacze do łożysk, jak nietrudno się domyślić pomagają w demontażu łożysk. Ściągacze do łożysk zbudowane są z materiału, o bardzo wysokiej jakości, przez co są bardzo wytrzymałe i znoszą duże obciążenia, co jest wielkim pozytywem w tym przypadku. Ściągacze takie umożliwiają nam ściąganie łożysk, kół pasowych, kół zębatych.a także pomp wspomagania układu kierowniczego. Tego rodzaju ściągacze składają się z gwintu i regulowanych szczęk. Mamy możliwość do swobodnego przekładania ramion ściągacza, a to z kolei zwiększa zakres obsługiwanych łożysk. W ofercie sklepu internetowego, na stronie farys.pl znajdziemy między innymi takie ściągacze do łożysk, jak ściągacze dwuramienne i trójramienne. Obydwa te rozwiązania dają nam wiele różnych możliwości, a praca bez nich byłaby o wiele cięższa.

Ściągacze do tulei

Oprócz ściągaczy do łożysk warto zwrócić również uwagę na narzędzia, którymi są ściągacze do tulei. Ściągacze do tulei ułatwiają nam demontaż tulei. Bardzo często spotykamy się ze ściągaczami tulei do przegubów wahacza. Narzędzie to składa się z prasy śrubowej, dwóch krążków do osadzenia tulei, i aż sześciu tulei o różnych rozmiarach. Zdecydowanie rozwiązanie, jakim jest użycie ściągacza do tulei, pozwala zaoszczędzić nam znacznej ilości czasu. Posługiwanie się tymi narzędziami nie należy do zbyt skomplikowanych czynności. Jest to narzędzie, które powinno znaleźć się w skrzynce z narzędziami u każdego mechanika. Bez kwestii produkty znajdujące się w ofercie są bardzo dobrej jakości, a ich cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Warto skusić się na narzędzia tej firmy, ponieważ są w stanie dostarczyć nam one wiele pozytywów, z ich użytkowania.

Ściągacze wtrysków

Atrakcyjnie prezentują się również tutaj ściągacze do wytrysków. Tak jak w dwóch poprzednich przypadkach, tak i tutaj ściągacze wytrysków, mają za zadanie ułatwić nam pracę w jak najlepsze. Ściągacze wytrysków w warsztatach samochodowych są bardzo ważnymi narzędziami. Wtryskiwacze w silnikach samochodów dość często ulegają uszkodzeniu, dlatego też wtedy potrzebny jest ich demontaż. Idealnie w tej sytuacji sprawdzają się właśnie ściągacze wytrysków. Jest to sprzęt, którego zdecydowanie nie może zabraknąć w żadnym warsztacie. Produkty, które tutaj znajdziecie, są bardzo wysokiej jakości, niezawodne, a dodatkowo praca za ich pośrednictwem jest bardzo prosta. Każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i własnych potrzeb. Wpływ na to przede wszystkim ma bardzo szeroki asortyment produktów, zwłaszcza jeżeli chodzi o ściągacze wykorzystywane w motoryzacji, a co za tym idzie i w warsztatach samochodowych.