Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Szafki warsztatowe

Active filters

W tej kategorii oferujemy Państwu szeroki wybór funkcjonalnych i wytrzymałych szafek warsztatowych. Oferowane produkty to odpowiedź na wysokie wymagania klientów warsztatów mechanicznych oraz innych miejsc, które wymagają sprzętu do segregacji i bezpiecznego przechowywania narzędzi oraz warsztatowych akcesoriów.

Co dokładnie posiadamy w swojej ofercie?

Oprócz klasycznych szafek warsztatowych posiadamy również:

  • Ścianki narzędziowe umożliwiające zachowanie porządku oraz segregowanie wszystkich przydatnych podczas pracy narzędzi. Ścianki pozwalają na łatwy i szybki dostęp do wszystkich potrzebnych kluczy, śrubokrętów oraz innych akcesoriów.
  • Wózki warsztatowe umożliwiające przechowywanie ciężkich i mało poręcznych narzędzi.  
  • Szafki warsztatowe  wyposażone w wiele funkcjonalnych szuflad do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów mechanicznych.

Co wyróżnia szafki narzędziowe oferowane w naszym sklepie?

Oferujemy produkty o wysokiej trwałości i funkcjonalności. Szafki narzędziowe dostępne w naszym sklepie są przeznaczone do użytku zarówno w profesjonalnych warsztatach mechanicznych oraz prywatnych garażach. Sprzęt stworzono po to aby spełnić wysokie wymagania klientów oraz zachować posiadane narzędzia w idealnym stanie.

Szafki narzędziowe wyróżniają się takimi cechami jak:

  • Dużym maksymalnym obciążeniem, umożliwiającym przechowywanie dużej ilości narzędzi i akcesoriów o  dużej wadze
  • Wariantami kolorystycznymi
  • Wieloma wariantami pod względem kształtu oraz ilości szuflad
  • Zastosowaniem zamka centralnego, który zabezpiecza szafki przed otwarciem np. w trakcie transportu
  • Obecnością kółek umożliwiających przesunięcie szafki w dowolne miejsce np. podczas naprawy pojazdu

Dlaczego warto wybrać akcesoria dostępne w sklepie Farys?

Nasza firma działa już od 2005 i specjalizuje się w zaspokajaniu potrzeb profesjonalnych warsztatów mechanicznych oraz innych miejsc specjalizujących się w pracy z pojazdami mechanicznymi. Dostępne produkty zostały stworzone przez doświadczonych producentów i wykonane przy użyciu wysokiej jakości surowców. Farys.pl to miejsce, w którym można znaleźć kompleksowe wyposażenie do najlepszych warsztatów. Oferujemy wiele funkcjonalnych rozwiązań oraz profesjonalne doradztwo i szybką dostawę. Produkty dostępne w naszym sklepie można nabyć drogą elektroniczną oraz w sklepie stacjonarnym.

Wszystkie dostępne towary zostały stworzone przy użyciu surowców wysokiej jakości. Szafki są wytrzymałe, a ich skrupulatne wykonanie oraz szereg testów pozwalają na długie i bezawaryjne użytkowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Farys.pl oraz zakupów!