Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Elektronarzędzia

Active filters

Profesjonalne elektronarzędzia do warsztatu

Każdy warsztat samochodowy, a na pewno każdy profesjonalny warsztat samochodowy, powinien być wyposażony w narzędzia, które będą profesjonalne i z najwyższej półki. Bardzo istotną rolę w takich warsztatach pełnią elektronarzędzia. Profesjonalne elektronarzędzia do warsztatu, to takie, które bardzo ułatwiają nam wszelkie prace w warsztacie. DO podstawowych i najbardziej rozpoznawalnych elektronarzędzi należą wiertarki, wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe, a warsztatach samochodowych możemy również spotkać pompki do paliwa, nagrzewnice indukcyjne, czy chociażby półautomaty spawalnicze. Wszystkie wymienione narzędzia znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, a umiejętność posługiwania się nimi nie powinna być obca nikomu. Podczas wyboru elektronarzędzi warto zwrócić naszą uwagę na parametry, które te narzędzia określają. Jest wiele rodzajów narzędzi elektrycznych i każde z nich określają różne parametry.

Wiertarko-wkrętarki

Jeśli chodzi o elektronarzędzia, to zdecydowanie warto zwrócić swoją uwagę na wiertarko-wkrętarki. Wiertarko-wkrętarki są to urządzenia bardzo praktyczne, a posługiwanie się nimi sprawia nam mnóstwo przyjemności. Podczas zakupu wiertarko-wkrętarki należy zapoznać się z takimi informacjami jak ilość i pojemność baterii, momenty obrotowe, ilość biegów, czas pracy, regulacje obrotów i ilość obrotów na minutę. Wiertarko-wkrętarki bardzo dobrze sprawdzają się podczas wykonywania prac manualnych w naszym domu. Bez wątpienia jest to rodzaj urządzenia, który powinien znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. Warto zapoznać się z ofertami internetowego sklepu Farys, ponieważ to właśnie ta firma oferuje nam wiele interesujących rozwiązań. Szeroki asortyment, bardzo dobre produkty, a także atrakcyjne ceny, to wszystko otrzymamy właśnie tam.

Szlifierki elektryczne

Do grupy narzędzi bardzo popularnych w kategorii elektronarzędzi można zaliczyć również szlifierki elektryczne. Szlifierki elektryczne pomagają nam podczas wielu prac. Takie elektronarzędzia posiadają szeroki zakres prac, do których możemy ich użyć. Zdecydowanie posiadanie, tego rodzaju narzędzia elektrycznego ułatwia nam wykonywanie tak naprawdę wielu czynności. W podstawowym zestawie takiej szlifierki, oprócz niej samej otrzymujemy klucz, rękojeść i osłonę boczną. Są to tak naprawdę podstawowe elementy, bez które umożliwiają nam przede wszystkim bezpieczną pracę. Szlifierki elektryczne określane są przez takie parametry jak zasilanie, obroty, moc, średnica tarcz, rozmiary otworu tarcz. Szlifierki elektryczne są to narzędzia uniwersalne. Możemy ich używać praktycznie do cięcia wszystkich materiałów. Istotny w tym przypadku jest wybór odpowiednich tarcz. To od ich rodzaju zależy to, do czego taka szlifierka może zostać użyta. Przycinanie, szlifowanie, czyszczenia polerowania, a jest to tylko kilka podstawowych zastosowań tego urządzenia. Tarcze takich szlifierek, nie należą do drogich, a ich wymiana jest bardzo prosta. Bez dwóch zdań każdy jest w stanie poradzić sobie z obsługą tego elektronarzędzia.