Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Przedłużki i redukcje

Active filters

Jeśli szukasz funkcjonalnych redukcji oraz przedłużek do swojego warsztatu lub garażu - wybierz ofertę Farys i po prostu ciesz się funkcjonalnością oraz wysoką jakością oferowanych narzędzi. W naszym sklepie stawiamy na zadowolenie klienta i cieszymy się kiedy możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania, które podnoszą jakość usług oraz ułatwiają czynności podczas naprawy oraz diagnostyki pojazdów mechanicznych oraz maszyn. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi technicznymi produktów oraz zamieszczonymi zdjęciami. Opisy pozwolą na dokonanie dobrego wyboru do warsztatu lub też prywatnego garażu. 

Przedłużki do kluczy nasadowych

Oferowane przedłużki do kluczy nasadowych są bardzo praktyczne i ułatwiają dotarcie w wiele trudno dostępnych miejsc. W ofercie znajdują się elementy o różnych długościach, które przedłuża nasze narzędzia o odpowiednią liczbę milimetrów, tak aby klucz mógł się sprawdzić w każdych warunkach. Farys oferuje zestawy przedłużek o wielu długościach lub pojedyncze elementy, zrobione z surowców wysokiej jakości. Istotną kwestią jest ergonomiczny kształt oraz bardzo uniwersalne zastosowanie tych akcesoriów. Dzięki nim każda naprawa przebiegnie sprawniej i będzie po prostu łatwiejsza oraz bardziej komfortowa. Przedłużki to niemal nieodłączny element każdego zakłady mechanicznego. 

Redukcje udarowe na Farys

Oferujemy zestawy redukcji udarowych w wielu konfiguracjach. Są to narzędzie pakowane po kilka sztuk. Akcesoria to wynik dbałości o potrzeby mechaników oraz ich komfort podczas pracy przy naprawach i diagnozie pojazdów mechanicznych. Wszystkie części pakujemy w staranne opakowania, które ułatwiają ich przechowywanie oraz ewentualny transport. Pudełka są poręczne i zmieszczą się w kieszeni. Wysokiej jakości stal chromowana pozwala na bardzo długie korzystanie z tych przydatnych urządzeń.

Dlaczego warto wybrać sklep Farys?

Farys to sklep a wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na wysoką jakość oraz po prostu dużą funkcjonalność i niezawodność sprzedawanych narzędzi oraz mechanicznych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty spełniły nawet najwyższe wymagania mechaników oraz innych pasjonatów mechanicznych napraw oraz renowacji. 

Cechuje nas niezawodność, wysoka jakość, funkcjonalność oraz wyjątkowo mocne narzędzie. Staramy się aby zarówno design jak i właściwości techniczne naszych produktów były na najwyższym poziomie i po prostu spełniały swoją funkcję w dobry sposób i służyły mechanikom przez możliwie najdłuższy czas.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi oraz mechanicznymi - dzięki temu zapewniamy szeroki wybór tradycyjnych jak i nowszych rozwiązań na rynku narzędzi oraz urządzeń mechanicznych. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz odpowiedzi na pytania naszych klientów. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Zapraszamy do zakupów i życzymy udanej oraz łatwej pracy!