Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Zlewarki i wysysarki

Active filters

W tej kategorii oferujemy Państwu profesjonalne zlewarki oraz wysysarki do oleju. Produkty są stosowane w celu utrzymania czystości związanej z akcesoriami smarowniczymi . Pneumatyczne zlewarki i wysysarki do oleju to funkcjonalne urządzenia znajdujące zastosowanie w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym oraz innych miejscach zajmujących się naprawami samochodów i innych pojazdów.

Co posiadamy w swojej ofercie?

W naszym sklepie oferujemy mnóstwo przydatnych oraz praktycznych urządzeń i narzędzi, które w wyjątkowy sposób wzbogacają wyposażenie każdego warsztatu mechanicznego lub też prywatnego garażu. W tej kategorii zamieściliśmy wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria do poprawnego zbierania i przechowywania oleju z pojazdów ustawionych na podnośnikach lub kanałach.

Oferujemy m.in:

 • Zlewarki do oleju
 • Wysysarki do oleju
 • Miski do oleju
 • Dyspensery
 • Klucze do korka spustowego, które są dostępne w zróżnicowanych zestawach, dających możliwość odkręcenia  kilkunastu rodzajów nakrętek,
 • Towotnice

Co wyróżnia zlewarki do oleju dostępne w naszym sklepie?

Urządzenia wykonano z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowano tak aby spełniały swoją funkcję w jak najlepszy sposób. Oferowane urządzenia wyróżniają się m.in:

 • Zróżnicowaną pojemnością zbiorników, która waha się od 24 do nawet 80 litrów
 • Możliwością łatwego i swobodnego usuwania oleju
 • Prostą obsługą oraz dużą mobilnością urządzeń opartą na skrętnych kołach
 • Wysoką jakością użytych do produkcji materiałów
 • Funkcjonalnym projektem i użytecznością w każdych warunkach

Decydując się na zakup zlewarki do oleju na Farys.pl zyskują Państwo gwarancję, że nabyte urządzenie będzie po prostu skuteczne i spełni swoją rolę w odpowiedni sposób oraz ułatwi codzienną pracę w warsztatach mechanicznych. Oferowane zlewarki i inne akcesoria pozwalają na zachowanie czystości w warsztacie i są bardzo uniwersalne w zastosowaniu. Wszystkie dostępne produkty są praktyczne i znajdują szerokie zastosowanie w warsztatach, ułatwiając pracę oraz umożliwiając świadczenie sprawnego serwisu dla klientów na jeszcze większym poziomie.

Dlaczego warto robić zakupy na Farys.pl?

Nasza firma od 2005 roku poprawia swoje usługi po to aby klienci mieli dostęp do nowinek technicznych i mechanicznych, których mogą używać w swoich warsztatach. Wciąż doskonalimy swój sklep obserwując rynek narzędzi oraz przydatnych maszyn i akcesoriów. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klientów oraz dostarczanie im specjalistycznych informacji podczas wyboru produktów.

Nasza firma umożliwia zakup narzędzi oraz urządzeń w internecie oraz w stacjonarnym sklepie. Wszystkie dostępne produkty zostały wyprodukowane przez producentów, którzy tworzą nowoczesne i skuteczne rozwiązania do wielu gałęzi przemysłu. Wysyłka produktów odbywa się w szybkim tempie, a przed zakupem mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo.

Farys to firma istniejąca z myślą o wymagających klientach. Rozwój Państwa biznesu przy pomocy oferowanych przez nas produktów to dla nas priorytet.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i zakupów!