Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Normalia

Active filters

Normalia do warsztatu samochodowego

Jako normalia określa się wszystkie małe elementy konstrukcyjne, które wykorzystuje się podczas pracy. Są one niezwykle potrzebne w każdym warsztacie samochodowym, ponieważ służą do wykonywania bieżących napraw aut. Warto więc mieć w swoim warsztacie zapas różnego rodzaju normaliów, które można z łatwością dopasować do modelu samochodu. Wśród najpopularniejszych w warsztatach samochodowych normaliów są: naprężacze, nakrętki, śrubki, uszczelki i wiele innych. Normalia do warsztatu samochodowego możesz kupić w naszym sklepie internetowym. U nas wyposażysz się we wszystkie bardzo ważne, ale niewielkie elementy o niezbyt skomplikowanej budowie. Ważne jest to, aby były wykonane precyzyjnie i z najlepszych materiałów. Tylko wtedy można być pewnym ich trwałości. W wielu sklepach można kupić normalia, które psują się nawet podczas ich montażu. Taka sytuacja nie spotka Cię, jeśli wybierzesz te akcesoria w naszym sklepie internetowym. Zobacz naszą szeroką ofertę normaliów i wyposaż w nie swój warsztat samochodowy tak, aby przed długi czas ich Ci nie zabrakło.

Różne rodzaje oringów

Oringi stosuje się podczas pracy w warsztacie, ale często używa się ich również w punktach serwisowych. Niezwykle ważne podczas zakupu oringów jest zwrócenie uwagi na to, z jakich materiałów są stworzone. Muszą być przede wszystkim odporne na temperatury, jak również chemikalia i przetarcia. W zależności od tego, jakie na jakich częściach używa się oringów, potrzebny jest ich konkretny rozmiar. W naszym sklepie wyposażysz się w zestaw oringów w osiemnastu różnych rozmiarach! Dzięki temu z precyzją dobierzesz odpowiedni oring, którego potrzebujesz w danym momencie. Istotne jest także przechowywanie oringów. Są małe i łatwo je zgubić i gdzieś zawieruszyć. Nasz zestaw oringów jest zamknięty w wygodnym pudełku z przegródkami, w którym nie tylko będziesz je przetrzymywać, ale też podzielisz na odpowiednie rozmiary. Dbamy o Twój komfort i wygodę, dlatego wyposażamy się wyłącznie w produkty, które pozwalają na przyjemny i łatwy ich użytek. Nasze oringi są odporne na mnóstwo substancji, które znajdują się w warsztatach, albo z którymi mogą zetknąć się te akcesoria. 

Przełączniki klawiszowe

Kolejnym ważnym elementem, który jest bardzo pomocny w pracy w warsztacie jest przełącznik. Służy on temu, aby włączać i wyłączać obieg prądu w instalacjach elektrycznych, a tym samym odłączać od zasilania lub podłączać do niego różne sprzęty. Przełączniki klawiszowe służą wygodniejszej pracy. W warsztacie samochodowym wiele urządzeń czy instalacji jest stale podłączonych do prądu. Dzieje się tak dlatego, iż są często używane, a ciągłe odłączanie kabla nie tylko go zużywa, ale jest męczące i czasochłonne. Dlatego też wielu pracowników warsztatu decyduje się na używanie przełączników klawiszowych. Są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Urządzenia i maszyny mogą być cały czas podłączone do kontaktu lub przedłużacza, a jednym pstryknięciem odcina się im dostęp do prądu. Każdy właściciel warsztatu samochodowego powinien rozważyć zakup kilku takich przełączników. Nie tylko ze względu na wygodę pracy, ale także biorąc pod uwagę oszczędności. Urządzenia elektryczne stale podłączone do prądu, nawet jeśli są wyłączane, pobierają małe dawki prądu – choćby po to aby paliła się na nich odpowiednia lampka. Są to niewielkie kwoty, ale zsumowanie całego roku kosztów poniesionych tylko z powodu tego, że nieużywane urządzenia są podłączone – to bardzo dużo.