Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Ścierniwa do piaskarek

Active filters

W tej kategorii oferujemy Państwu ścierniwa do piaskarek, które są przeznaczone do profesjonalnych urządzeń w warsztatach samochodowych oraz prywatnych garażach. Oferta zawiera produkty w różnych wariantach wagowych oraz różnej granulacji. 

Do czego stosować ścierniwa do piaskowania ? 

Ścierniwa do piaskowania są odpowiednie do lekkich konstrukcji aluminiowych, stalowych oraz kwasoodpornych.  Produkt usunie warstwy farby lub lakieru i przygotuje daną powierzchnię do dalszych czynności renowacyjnych lub naprawczych. 

W naszym sklepie oferujemy ścierniwa o różnej granulacji ( 0,2 - 0,5 mm oraz 0,5 - 0,8 mm) w opakowaniach o wadze 25kg, 450kg oraz 1000kg. Produkty cechują się wysoką jakością oraz uniwersalnością zastosowania. Ścierniwo jest kompatybilne z oferowanymi przez nas urządzeniami i daje doskonałe efekty oczyszczające .

Jak używać ścierniwa do piaskarek? 

Podczas czynności jaką jest piaskowanie warto pamiętać o tym aby stosować się do zasad bezpieczeństwa oraz użytkować maszynę w odpowiedni sposób. Pistolet do piaskowania powinien być ustawiony pod odpowiednim kątem oraz znajdować się w dobrej  odległości od oczyszczanej powierzchni. Ważnym elementem jest też ustawienie poprawnego ciśnienia. Biorąc pod uwagę te podstawowe wskazówki możemy mieć pewność, że używane ścierniwo spełni swoją rolę i dokładnie usunie stary lakier lub inne zanieczyszczenia.

Dlaczego warto wybrać ścierniwo z naszego sklepu? 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostosowane do potrzeb zakładów mechanicznych oraz prywatnych garaży. Farys to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje kompletne wyposażenia warsztatów. 

Oferujemy sprzedaż internetową i szybką wysyłkę. Produkty można też kupić osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Dokładamy wszelkich starań aby spełniać nawet najbardziej wymagające potrzeby pracowników mechanicznych, tak aby ich praca była ułatwiona i sprawna. 

Ścierniwo jest skuteczne i przetestowane oraz pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów. Duże opakowania umożliwiają oszczędność i sprawiają, że produkt wystarcza na dłużej. Oferujemy dostawę kurierską nawet produktów o dużej wadze i gabarytach. 

Zapraszamy do zapoznania się całą ofertą naszego sklepu i życzymy udanych i funkcjonalnych zakupów!