Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Inne

Active filters

Osłony przegubu

Jeżeli jesteś użytkownikiem samochodu, to doskonale wiesz, że podczas częstego użytkowania, niektóre części ulegają po prostu zniszczeniu. Bardzo często dewastacji ulegają osłony przegubu. Jest to spowodowane między innymi tym, z jakiego materiału są one zbudowane, a także dość intensywnej ich eksploatacji. Jeżeli takie osłony zostaną uszkodzone, może mieć to bardzo negatywny wpływ na przegub w naszym samochodzie, ponieważ w takiej sytuacji mogą dostawać się do niego różne materiały jak, chociażby piasek czy woda. Element ten nie należy do drogich, a w przypadku uszkodzenia należy go od razu wymienić. Warto zdecydować się wtedy na osłony przegubu, te bardziej wytrzymałe i dostosowane do zakładania pneumatycznego. Jego montaż może odbywać się, bez demontażu całego przegubu.

Spryskiwacze ciśnieniowe

Bardzo interesującymi, a zarazem przydatnymi elementami w warsztatach samochodowych są spryskiwacze ciśnieniowe. Spryskiwacze ciśnieniowe znajdują szerokie zastosowanie i dają nam wiele możliwości. Przeznaczone są one do różnych środków, chemicznych, które pod wpływem ciśnienia wydalone zostają z rozpylacza. Najczęściej spryskiwacz ciśnieniowy stosowany jest jednak do czyszczenia różnych elementów, takich jak np. hamulce samochodowe. Czyszczenia takie odbywa się za pomocą różnych środków chemicznych. Na uwagę zasługuje tutaj regulowana i zamykana głowica rozpryskowa, która bardzo ułatwia nam pracę. Spryskiwacze ciśnieniowe idealnie sprawdzają się do pracy wykonywanej ponad głową.

Zestawy do odpowietrzania i wymiany płynu

Na uwagę zasługują również zestawy do odpowietrzania i wymiany płynu. Takiego zestawu nie może zabraknąć również w żadnym warsztacie samochodowym. Do użycia takiego sprzętu potrzebna jest nam sprężarka. Użycie zestawu do odpowietrzania i wymiany płynów jest bardzo proste i jak nie trudno jest się domyślić, pomaga on w odpowietrzeniu układu hamulcowego, lub całkowitej wymianie płynów. W podstawowym zestawie znajdziemy adaptery, o różnych wielkościach. Z takim zestawem praca jest szybka, łatwa i przyjemna, a dodatkowo warto wspomnieć również o tym, że może być wykonywana tylko i wyłącznie przez jedną osobę. Doskonale zestaw taki sprawdzi się również w warunkach domowych i dodatkowo dzięki użyciu sprężarki również możemy wykonać kompleksowe zabiegi z tym zestawem.

Przystawki pneumatyczne

Atrakcyjnym rozwiązaniem w pracach związanych z samochodem są przystawki pneumatyczne. Przystawki pneumatyczne wykorzystywane są w napędach pomp hydraulicznych. Wykorzystywana ona jest zazwyczaj w prasach, podnośnikach, a także siłownikach. Jest to sprzęt wykorzystywany przede wszystkim w  różnych warsztatach. Na zestaw przystawek pneumatycznych składa się cylinder, wąż, a także gwintowe przyłącza. Zarówno wszystkie te, jak i wiele więcej rozwiązań znajdziesz w ofercie sklepu, na stronie internetowej farys.pl. Znajduje się tam wiele, bardzo interesujących propozycji, na które zdecydowanie warto zwrócić swoją uwagę. Sprawdź i zapoznaj się sam z ofertami proponowanymi przez ten sklep.