Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Silnika i skrzyni

Active filters

W tej kategorii znajdują się profesjonalne podnośniki skrzyni biegów i silnika o różnych typach. Oferowane urządzenia w znacznym stopniu ułatwiają pracę oraz wszelkie naprawy, przeglądy i renowacje. Są to maszyny niezbędne w każdym warsztacie podczas prac naprawczych podwozia. 

Podnośniki warsztatowe typu żuraw - co je wyróżnia? 

Przeznaczeniem tego typu urządzeń jest podnoszenie ciężkich elementów o maksymalnym udźwigu do 2 ton. Sprawdzą się przy wyciąganiu silników lub skrzyni biegów. Można je również stosować do przemieszczania innych ciężkich urządzeń i ładunków.

Projekt urządzenia sprawia, że może być ono używane przez wiele lat. Mocna konstrukcja i dbałość o każdy szczegół decydują o tym, że oferowane urządzenie jest dobrej jakości. 

Zamontowane w podnośniku kółka sprawiają, że urządzenie można szybko przesunąć w dowolną część warsztatu. 

Profesjonalne podnośniki skrzyni biegów i silnika niezbędne w warsztacie!

Podnośniki skrzyni biegów i silnika to proste i niezastąpione urządzenia, ułatwiające renowację i naprawę każdego pojazdu. Wysuwanie tłoka podnośnika następuje za pomocą pompy nożnej, a opuszczanie za pomocą specjalnego zaworu umieszczonego na podnośniku. 

Urządzenia są łatwe w transporcie i można je dowolnie przemieszczać w różne miejsca warsztatu lub hali.  W naszej ofercie znajdą Państwo również uniwersalne i funkcjonalne adaptery po podnośników skrzyni biegów. Solidne wykonanie oraz użycie materiałów o dużej wytrzymałości sprawia, że oferowany sprzęt zachowa swoją funkcjonalność na długi czas. 

Oferujemy kilka rodzajów tych urządzeń, które są idealną inwestycją na wiele lat. Profesjonalne podnośniki mogą być użytkowane w łatwy sposób i są odpowiednie zarówno do samochodów osobowych jak też  lekkich i średnich pojazdów ciężarowych. 

Dodatkowym atutem niektórych maszyn jest ich wzmocniona konstrukcja, która zapewnia stabilność podczas wielu prac serwisowych. Wszystkie urządzenia są szczegółowo opisane, co pozwala na dokonanie właściwego wyboru. 

Dlaczego warto wybrać właśnie ofertę na Farys.pl?

Nasze podnośniki cechują się m.in:

  • Dużą wytrzymałością i stabilnością konstrukcji. Urządzenia zostały stworzone po to aby zapewnić jak największą stabilność oraz duży udźwig i bezpieczeństwo. Wysoka jakość spawów oraz mocne śruby sprawiają, że produkty reprezentują dobrą jakość i są wytrzymałe. 
  • Szerokim wyborem cenowym, który pozwala na dobór asortymentu do potrzeb i możliwości odbiorcy. 
  • Estetycznym wyglądem, który choć dla niektórych ma drugorzędne znaczenie - również jest istotny. 
  • Możliwością doposażenia urządzeń w przydatne akcesoria, które mogą zwiększyć udźwig oraz usprawnić pracę. 

W razie pytań oferujemy profesjonalne doradztwo. Zapewniamy również szybką wysyłkę towaru lub możliwość zakupu w sklepie stacjonarnym. Dbałość o potrzeby klienta to nasz priorytet. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu oraz zakupów!