Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Inne

Active filters

Zestawy do cofania tłoczków

Zawód mechanika w dzisiejszym świecie jest zawodem bardzo pożądanym. Wpływ na to ma zdecydowanie dynamiczny rozwój techniki, który widać, chociażby na podstawie różnych maszyn i urządzeń. W ostatnich latach bardzo duży postęp nastąpił w branży motoryzacyjnej. Dlatego też na rynku znajdziemy mnóstwo narzędzi, które nam ułatwią wszelkie prace w tej branży. Atrakcyjnym rozwiązaniem dla mechaników są zestawy do cofania tłoczków. Zestawy do cofania tłoczków wykorzystywane są do wyciskania tłoczków w cylinderkach układów hamulcowych w samochodach. Dokładniej ma to miejsce w samochodach wyposażonych w hamulce tarczowe. Dlatego też, narzędzie te można uznać, jako niezbędne przy naprawie samochodów. Zestawy do cofania tłoczków wyposażone są w adaptery, które dostosowano do wielkości tłoczków hamulcowych stosowanych w tych najbardziej popularnych markach samochodowych. Zdecydowanie jest to zestaw godny uwagi i jak żaden inny pomoże Ci w naprawie hamulców Twojego samochodu, przez co warto na niego się zdecydować.

Zestawy do wycinania szyb samochodowych

Szyby w naszych samochodach są bardzo ważnymi elementami. Do tego, aby jazda była jak najbardziej możliwa i zgodna z prawem, szyby muszą pozostać w stanie nienaruszonym. W przypadku, gdy szyba w naszym samochodzie ulegnie uszkodzeniu, musi zostać ona jak najszybciej naprawiona, lub wymieniona. Zlekceważenie wymiany uszkodzonej szyby, może przynieść nam bardzo negatywne skutki i dlatego nie należy do tego dopuścić. Warto pod uwagę wziąć tutaj zestaw do wycinania szyb. Zestaw taki pomaga nam w jak najprostszy, a zarazem jak najlepszy sposób wyciąć i wyciągnąć szybę z naszego auta. Zestaw do wycinania szyb samochodowych składa się z noża do wycinania szyb, noża do podważania uszczelek, ściągacza do spinek tapicerskich, przeciągacza linki do wyciągania szyb, linki i uchwytów do linki. Bez wątpienia każdy dobry mechanik powinien być wyposażony w taki zestaw, który umożliwia nam kompleksowe zabiegi związane z naprawami szyb samochodów.

Chwytaki magnetyczne

Bardzo ważnymi narzędziami w pracy mechaników są chwytaki magnetyczne. Chwytaki magnetyczne umożliwiają dostęp do miejsc bardzo ograniczonych. Charakteryzują się one tym, że są bardzo cienkie i długie, a wszystko po to, aby umożliwiały nam jak największy zakres ruchów i sprawia to, że miejsca zazwyczaj niedostępne, stają się jak najbardziej dostępne. Magnes umieszczony na końcu chwytaka umożliwia podnoszenie lekkich elementów. Narzędzie te określają pewne zakresy, takie jak długość całkowita, długość magnesu, czy też szerokość końcówki magnesu. Budowa takiego chwytaka powoduje to, że mamy możliwość swobodnego wyginania go i dostosowywania pod nasze potrzeby. Jego obsługa należy do bardzo prostych, a jego zastosowanie ułatwia nam wiele spraw. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość wykonania tego narzędzia.  Jeżeli jesteś zaprezentowanymi narzędziami, to warto zapoznać się ofertami na nie już teraz. Bez wątpienia ich zakup będzie decyzją bardzo trudną i na pewno Ci się opłaci.