Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Torby

Active filters

Torby warsztatowe

Przechowywanie narzędzi nie jest proste. Ma z tym problem wielu właścicieli garażów, a problem komplikuje się w przypadku warsztatu samochodowego, w którym pracuje mnóstwo osób. Każda z nich ma swój system segregacji i przenoszenia urządzeń i narzędzi. Czasem trudno jest zachować porządek, albo znaleźć wygodne organizery. Ważne jest to, aby w danym warsztacie stworzyć wygodny system przechowywania narzędzi oraz ustalić dokładnie miejsca, w których będą zawsze odkładane po skończonym dniu pracy. Wtedy każdy pracownik powinien zostać wyposażony w torbę warsztatową, którą zawsze będzie miał pod ręką. Dzięki temu mechanicy będą mogli w sposób indywidualny porządkować narzędzia, akcesoria i sprzęty, których używają. Każdy po pracy odłoży je w odpowiednie miejsce. Wtedy zostanie zachowany porządek, a każdy pracownik będzie mógł komfortowo pracować według własnego systemu. W sklepie internetowym Farys kupisz doskonałe torby warsztatowe, które są stworzone z solidnych materiałów. Znajdziesz u nas między innymi torbę narzędziową z metalową rączką oraz paskiem, który pozwala na swobodne przemieszczanie się z nią. Wszystkie torby warsztatowe dostępne w naszym sklepie mają dużo praktycznych przegródek. Zamów je do warsztatu samochodowego i zobacz jak bardzo są wygodne.

Torby na narzędzia dla profesjonalistów

Torby, w których można segregować różnorodne narzędzia i akcesoria niezbędne do pracy są wygodne i funkcjonalne. Torby na narzędzia dla profesjonalistów przydają się w pracy każdego fachowca. Są polecane szczególnie tym, którzy podróżują do swoich klientów wraz z narzędziami. Nasze wygodne torby na narzędzia są więc wybierane przez hydraulików, monterów, elektryków, złote rączki, osoby montujące meble oraz ludzi wykonujących inne zawody wymagające szybkiego dostępu do narzędzi. U nas kupisz torby narzędziowe o wzmocnionej konstrukcji, w których umieścisz najważniejsze narzędzia niezbędne do Twojej pracy. Będą łatwo dostępne i posortowane. Wyposażyliśmy je w kieszenie wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także przegródki i kieszenie, które mają wygodne zamknięcia na rzepy. Różne wielkości i usytuowanie przegródek oraz kieszeni sprawi, że rozłożysz narzędzia i akcesoria w taki sposób, aby Twoja praca była maksymalnie wygodna.

Torby na narzędzia dla elektryków

Każdy elektryk potrzebuje odpowiednich akcesoriów ułatwiających pracę. Ich praca jest mobilna, często jeżdżą do klientów aby naprawiać gniazdka, instalacje elektryczne i wiele innych. Taki charakter pracy wymaga posiadania przy sobie wielu części i narzędzi. Najwygodniejsze jest użycie do tego celu profesjonalnej torby na narzędzia. Torby na narzędzia dla elektryków są dostępne w naszym sklepie online. Możesz zamówić model, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Posiadamy torby o różnych wielkościach i funkcjonalnościach, dzięki temu możesz nabyć torbę, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Zarówno pod kątem rozmiaru, jak i ilości przegródek i kieszeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.