Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Wyposażenie warsztatu

Active filters

W tej kategorii znajdą Państwo elementy wyposażenia warsztatu samochodowego dla profesjonalistów. Dostępne elementy usprawniają codzienna pracę machaników oraz są wyjątkowo przydatne i funkcjonalne. Wszystkie oferowane produkty można zakupić przez internet jak również w stacjonarnym sklepie Farys.pl.

Jakie wyposażenie warsztatu samochodowego znajduje się w tej kategorii? 

  • Praktyczne torby warsztatowe, zrobione z materiałów o wysokiej jakości i wytrzymałości. Akcesoria mają wiele przydatnych przegródek i są łatwe w transporcie. Torby umożliwiają przenoszenie potrzebnych narzędzi w wygodny sposób. Oferowane torby dostępne są w różnych rozmiarach i posiadają praktyczne uchwyty oraz zamknięcia.
  • Stołki warsztatowe ułatwiające wiele napraw oraz innych czynności w warsztacie oraz domowym garażu. Stołki i hokery dostępne są w wielu funkcjonalnych modelach i moją możliwość szybkiego i łatwego przemieszczania ze względu na obecność mobilnych i obrotowych kółek. Niektóre modele wyposażono w funkcjonalne szuflady na akcesoria i narzędzia. 
  • Leżanki warsztatowe umożliwiające wygodną naprawę podwozia oraz innych trudno dostępnych miejsc. Obecność kółek sprawia, że mechanik z łatwością może wjechać pod naprawiane auto.
  • Odzież robocza, m. in. bluzy, spodnie oraz kombinezony wykonane z materiałów odpornych na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Garderoba jest dodatkowo wzmacniana aby wydłużyć jej trwałość. 
  • Pasty do mycia rąk w dużych opakowaniach, które ułatwiają usunięcie brudu oraz smaru z rąk. 
  • Podnośniki umożliwiające skuteczne działania diagnostyczne oraz naprawcze. 
  • Leżanki składane w stołek warsztatowy
  • Zwijacze węża pneumatycznego ułatwiające organizację pracy i porządek

Oraz wiele innych przydatnych narzędzi i akcesoriów, które zostały szczegółowo opisane. 

Dlaczego warto wybrać elementy wyposażenia warsztatu samochodowego dla profesjonalistów na Farys.pl? 

Oferowane akcesoria oraz urządzenia zostały szczegółowo przemyślane i zaprojektowane z myślą o ułatwieniu wszelkich napraw oraz innych czynności serwisowych. Podczas pracy w warsztacie mechanicznym oprócz odpowiednich narzędzi i umiejętności warto uzbroić się w akcesoria poprawiające bezpieczeństwo oraz umilające pracę.

Nasze  produkty to wynik wnikliwej analizy potrzeb pracowników zajmujących się naprawami mechanicznymi. Wszystkie oferowane produkty oparto na materiałach wysokiej jakości, które posłużą przez wiele lat. Oprócz funkcjonalności i wysokiej jakości dbamy o to, aby nasz sprzęt i akcesoria miały również estetyczny wygląd i praktyczne dodatki.

Wszystkie produkty  zostały szczegółowo opisane co ułatwia dokonanie prawidłowego wyboru. W razie wątpliwości odpowiadamy na wszelkie pytania i doradzamy. Farys to firm istniejąca już od 2005 roku. Nasze doświadczenie pozwala na kompletne wyposażenie każdego warsztatu i garażu w urządzenie o najwyższej przydatności i wytrzymałości.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie i życzymy udanych napraw oraz serwisów!