Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Grzechotki

Subcategories

Active filters

W tej kategorii znajduje się szeroki asortyment grzechotek, które w sprawny i szybki sposób pozwalają na wykonanie wielu czynności polegających na odkręcaniu oraz przykręcaniu śrub i innych elementów. Grzechotki tworzone przez nas to synonim dobrej jakości, funkcjonalnych rozwiązań oraz eleganckiego wyglądu. Wszystkie produkty stworzono w celu zapewnienia jeszcze lepszej i szybszej pracy zarówno mechanikom w profesjonalnych warsztatach samochodowych, garaży i innych miejsc, w których istotną rolę odgrywają funkcjonalne narzędzia o dobrze wyprofilowanym kształcie i bardzo poręcznej rączce.

Jakie grzechotki do nasadek oferujemy? 

W naszej ofercie można wybierać spośród bardzo wielu grzechotek, które są odpowiednie do odkręcania i przykręcania śrub i elementów w różnych rozmiarach. Oferujemy pojedyncze egzemplarze lub też funkcjonalne i wygodne zestawy, które zawierają kilka elementów stanowiących kompletne wyposażenie warsztatu jeśli chodzi i te przydatne elementy. 

Znajdziesz u nas grzechotki powlekane, grzechotki teleskopowe, grzechotki przedłużane oraz grzechotki do nasadek. Ciekawą propozycja są także grzechotki pneumatyczne, które nie wymagają użycia siły do odkręcenia lub przykręcenia nawet najbardziej wymagających śrub. Takie narzędzia są stworzone do profesjonalnych i wymagających prac warsztatowych. 

Co wyróżnia oferowane przez nas grzechotki warsztatowe?

Ważną i zarazem bardzo dobrą cechą oferowanych przez nas narzędzi jest ich wysoka jakość oraz wytrzymałość. Takie cechy są szczególnie istotne w warunkach warsztatowych, gdzie codziennie naprawia się dziesiątki elementów, a same narzędzia są użytkowane właściwie bez przerwy.

W takich warunkach dobrze, aby sprzęt był funkcjonalny, ale również bardzo wytrzymały. Farys stawia na jakość oraz wygodę pracowników. Nasze grzechotki są wygodne, mocne, eleganckie oraz antypoślizgowe. Używana kolorystyka pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanego elementu wśród innych narzędzi na szafkach. Antypoślizgowe uchwyty pozwalają na użytkowanie kluczy nawet po kontakcie ze smarem lub olejem samochodowym.

Zapraszamy do zakupów!