Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Szczypce

Active filters

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne szczypce do zakładów mechanicznych i nie tylko. Nasze produkty mogą być użytkowane zarówno w warunkach warsztatowych jak też prywatnych garażach. Wszystkie narzędzia to wysoka jakość, funkcjonalność oraz komfort napraw samochodowych w każdych warunkach!

Jakie szczypce samochodowe oferujemy? 

W naszej ofercie znajdziesz szczypce do przewodów elastycznych, idealne do zaciskania giętkich przewodów paliwowych, hamulcowych lub klimatyzacyjnych. Ich gładkie krawędzie zapobiegają uszkodzeniom przewodów. W ofercie znajdują się także szczypce do przewodów paliwowych w różnych kolorach. Takie zestawy zawierają narzędzia o różnych rozmiarach, które mogą być wykorzystywane do zaciskania przewodów o różnych średnicach. Oferujemy także szczypce do opasek taśmowych, skonstruowane specjalnie do tego typu działań. Funkcjonalnymi narzędziami są także szczypce Kobra wykorzystywane podczas wielu napraw i diagnoz, nie tylko w dziedzinie motoryzacji. Posiadamy także szczypce do opasek zaciskowych w pojedynczych egzemplarzach oraz w wersjach walizkowych, zawierających narzędzia w kilku rozmiarach. Pracownicy zakładów blacharskich znajdą u nas profesjonalne szczypce blacharskie w wielu rozmiarach. Te wytrzymałe narzędzia pozwolą na wiele czynności blacharskich, nawet bardzo precyzyjnych. Szczypce na Farys.pl to zróżnicowana oferta narzędzi o wielu zastosowaniach, wykonanych z materiałów zapewniających wysoką trwałość oraz estetykę. 

Co wyróżnia oferowane przez na szczypce?

Użyte materiały sprawiają, że narzędzia są bardzo trwałe, funkcjonalne oraz doskonale widoczne w każdym warsztacie. Nasze narzędzia projektujemy z myślą o wygodzie pracowników oraz o tym aby ich praca została jak najlepiej wykonana.  Z tego powodu dbamy o każdy szczegół naszych produktów i produkujemy je w bardzo staranny sposób.

Uchwyty oferowanych przez nas narzędzi są antypoślizgowe i idealnie sprawdzą się nawet po kontakcie dłoni ze smarem lub olejem samochodowym. Kolory użyte w naszych produktach pozwalają na szybkie odnalezienie potrzebnych szczypiec, zawsze kiedy tego potrzebujesz. Zestawy narzędzi pakujemy w eleganckie walizki lub etui, które ułatwiają ich bezpieczne przechowywanie oraz transport na miejsce naprawy. Dbamy o to aby narzędzia były przechowywane w odpowiednich warunkach i służyły jak najdłużej. 

Sklep Farys czeka na Ciebie z profesjonalnymi rozwiązaniami, zaczerpniętymi z najnowszych technologii. Jesteśmy na czasie z nowinkami ze świata motoryzacyjnego i możemy zaoferować Ci właśnie takie rozwiązania. Od wielu lat zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi i urządzeń. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Nasze części i narzędzia wysyłamy szybko i pakujemy je w bezpieczny sposób. Z nami masz także możliwość profesjonalnego doradztwa podczas zakupów. W razie wątpliwości wystarczy skontaktować się z działem technicznym naszego sklepu. Zapraszamy do zakupów i życzymy wspaniałych chwil podczas napraw z narzędziami Farys. Czekamy na Ciebie aby wzbogacić Twój warsztat oraz podnieść jakość świadczonych usług !