Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Narzędzia pneumatyczne

Active filters

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki zakres narzędzi pneumatycznych do warsztatów samochodowych oraz innych miejsc przeznaczonych do naprawy samochodów i innych maszyn oraz pojazdów. Oferowane narzędzia spełniają wysokie wymogi profesjonalistów i pozwalają na kompletne wyposażenie każdego zakładu w narzędzia o wysokiej funkcjonalności i jakości. 

Jakie profesjonalne narzędzia pneumatyczne mamy w ofercie? 

Oferujemy szeroki zakres bardzo przydatnych i funkcjonalnych narzędzi pneumatycznych takich jak:

 • Kompresory
 • Klucze pneumatyczne
 • Grzechotki pneumatyczne oraz inne przydatne narzędzia wykorzystywane w naprawach związanych z pneumatyką
 • Zwijacze węży pneumatycznych 
 • Urządzenia do montażu osłon przegubów
 • Elastyczne osłony na przeguby do aut osobowych oraz busów
 • Zestawy do odpowietrzania i wymiany płynu hamulcowego ułatwiające pracę i usprawniające naprawy
 • Ropownice pneumatyczne wysokiej jakości 
 • Spryskiwacze i rozpylacze ciśnieniowe wysokiej jakości
 • Węże pneumatyczne  spiralne i dużych długościach do pneumatycznych napraw
 • Pompki podciśnienia wykonane z tworzywa ABS i mosiądzu, zapakowane w praktyczne walizki
 • Profesjonalne pistolety do pompowania o funkcjonalnym kształcie
 • Kompletne zestawy akcesoriów pneumatycznych składające się z pistoleta, dyszy oraz węża

Co wyróżnia narzędzia pneumatyczne do warsztatu na Farys.pl? 

Po pierwsze oferowane przez nas narzędzia zostały stworzone do wyspecjalizowanych i profesjonalnych napraw samochodów oraz innych maszyn np. rolniczych. Oznacza to, że spełniają wysokie wymagania pod względem jakości i funkcjonalności i zostały zaprojektowane w oparciu o obserwacje potrzeb i problematycznych sytuacji mechaników oraz  innych osób naprawiających wymienione pojazdy.

Narzędzia i akcesoria wykonano z różnego rodzaju surowców o najwyższej jakości, które zostały szczegółowo dopasowane pod względem wytrzymałości oraz funkcjonalności. Projekty oferowanych akcesoriów i narzędzi zostały opracowane z myślą o łatwym przechowywaniu oraz prostocie użytkowania. Narzędzia na Farys.pl to sposób na kompletne wyposażenie każdego warsztatu oraz usprawnienie pracy każdego mechanika. 

Wszystkie produkty dopracowano w każdym szczególe tak aby były przydatne, funkcjonalne oraz spełniały wiele funkcji. Sprzęt na Farys.pl posiada praktyczne antypoślizgowe uchwyty i ciekawe mechanizmy, które podnoszą jakość produktu oraz ułatwiają szybką i sprawną pracę. 

Wybierz narzędzia pneumatyczne do warsztatu na Farys.pl już dziś!

Sklep Farys to profesjonalna firma, która już od 2005 roku zajmuje się spełnianiem najwyższych potrzeb zarówno mechaników jak też amatorów w dziedzinie majsterkowania i napraw. Narzędzia pneumatyczne, które można znaleźć w naszym sklepie z pewnością ułatwią wiele skomplikowanych napraw i będą pomocne przez długi czas. Praktyczne opakowania sprawiają, że urządzenia są mobilne i trudniej je zgubić. 

Szukając profesjonalnego wyposażenia warsztatu oraz kompletnych i funkcjonalnych zestawów narzędzi warto wybrać Farys.pl. Stworzone przez nas miejsce umożliwia skompletowanie potrzebnych narzędzi w jednym miejscu. Wygoda, jakość i profesjonalizm to cechy, które doskonale obrazują nasze urządzenia i akcesoria. 

Zapraszamy do zakupów przez internet oraz w stacjonarnym sklepie Farys!