Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Inne

Active filters

Inne rodzaje kluczy do warsztatu

W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie wszystkie pozostałe rodzaje kluczy, które trudno skategoryzować. Oferowane przedmioty to wysokiej jakości narzędzia, przemyślane tak aby spełnić Twoje najwyższe wymagania podczas różnego rodzaju napraw, diagnozy oraz konserwacji pojazdów mechanicznych lub maszyn. Wszystkie narzędzia to wynik dbałości o potrzeby mechaników oraz naszej pasji do tworzenia tych przydatnych przedmiotów! Przejrzyj zamieszczone zdjęcia oraz dane techniczne po to aby dokonać właściwego wyboru!

Jakie inne rodzaje kluczy do warsztatu oferujemy? 

  • Wykrętaki spiralne, które są zapakowane w poręczne i eleganckie pudełeczko, idealne do zabrania nawet w kieszeni! Wspaniale sprawdzają się podczas uszkodzeń śrub lub gwintów. 
  • Kątomierze do klucza dynamometrycznego, idealne do precyzyjnego dokręcania śrub we współpracy z kluczem dynamometrycznym. 
  • Klucze do piasty o bardzo wysokiej wytrzymałości, stworzone z myślą o długim użytkowaniu oraz funkcjonalności.
  • Przecinaki, punktaki, wybijaki, które ułatwią wiele prac naprawczych oraz serwisowych. Wykonaliśmy je z surowców o bardzo wysokiej odporności dzięki czemu są bardzo skuteczne oraz wytrzymałe. W ofercie są małe i duże zestawy.
  • Haczyki, chwytaki magnetyczne, które są niezastąpione podczas wyjmowania trudno dostępnych elementów z wnętrza silnika lub innych mało widocznych miejsc. Chwytaki i haczyk potrafią uratować niejedną sytuację podczas naprawy!
  • Klucze do świec, wykonane z wspaniałej jakości surowca i wyprofilowane tak aby każda naprawa była łatwa i komfortowa.
  • Noże do szyb, idealne do drobnych przycięć i innych czynność związanych z wycinaniem szyb i szklanych elementów - nie tylko w mechanice. 
  • Specjalne klucze do montowanie poduszek, napinania kół pasowych, klucze nasadowe do sond lambda, imbusy, klucze oczkowe, oraz pokrętła kątowe.

Co wyróżnia oferowany przez nas asortyment? 

Farys to firma, która wyróżnia się wysoką jakością, dbałością o potrzeby klienta oraz dużym zaangażowaniem w poznawanie najnowszych technologii oraz nowinek ze świata mechanicznego. Tworzymy narzędzia, które codziennie wspomagają tysiące osób zajmujących się mechaniką profesjonalnie oraz w warunkach amatorskich. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań, które dopracowujemy tak aby narzędzia były trwałe, mocne i jak najbardziej funkcjonalne. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odkryliśmy sekret tego jak zadowolić naszych klientów i sprawić, że ich praca jest o wiele bardziej skuteczna oraz komfortowa. Oferujemy sprzedaż internetową oraz stacjonarną. Nasz zespół profesjonalnie doradzi jakie elementy dobrać do poszczególnych warsztatów i wyjaśni ewentualne niejasności. 

Zapraszamy do zakupów i życzymy wielu szybkich i łatwych napraw z użyciem oferowanego przez nas sprzętu. Farys to miejsce, które czeka na Ciebie i oferuje Ci najlepsze rozwiązania do warsztatu, garażu i innych miejsc, w których odbywają się naprawy mechaniczne!