Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Akcesoria do myjek

Active filters

W tej kategorii znajdują się przydatne akcesoria do myjek warsztatowych. Oferujemy m.in:

  • Koncentraty płynu do myjek 
  • Pędzle przelotowe do myjek 
  • Pompki do myjki

Czym charakteryzują się koncentraty płynu do myjek z naszego sklepu? 

Produkty zostały zapakowane w kanistry, których zawartość wystarcza na długi czas. Z 5l koncentratu można uzyskać 50 litrów gotowego płynu do mycia powierzchni. Oferowane roztwory to wysoko skuteczne preparaty, które usuwają zabrudzenia oraz tłuszcz  z wielu powierzchni.  Preparaty są nisko pieniące się i zawierają inhibitory korozji. Mogą być stosowane do powierzchni aluminiowych i innych powierzchni wrażliwych na alkalia. Można je stosować do:

  • Mycia elementów silników
  • Mycia części samochodowych oraz narzędzi warsztatowych
  • Odtłuszczania maszyn przemysłowych, rolniczych i fabrycznych

Produkty są kompatybilny z myjką, która jest dostępna w sklepie Farys.pl.

Najlepsze akcesoria do myjek na Farys.pl - dlaczego warto ? 

Oferowane pędzle do myjek są proste w wykonaniu i skutecznie usuwają zanieczyszczenia z mytych powierzchni. Można je stosować w myjkach o różnej pojemności. Do ich produkcji wykorzystano materiały o dużej wytrzymałości. W ofercie znajdują się także pompki do myjki, które mogą z powodzeniem posłużyć jako części zamienne do tych urządzeń. Oferujemy kompletne wyposażenie służące do mycia wielu powierzchni. Dajemy Państwu możliwość szybkiego wyposażenia swojego warsztatu w niezbędne akcesoria, które można znaleźć w jednym miejscu. 

Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu była kompletna i kompatybilna z pozostałymi urządzeniami. Farys.pl to miejsce gdzie mogą Państwo znaleźć kompletne wyposażenie warsztatu samochodowego takie jak urządzenia i maszyny oraz przydatne akcesoria, dodatki i części zamienne  kompatybilne z naszym asortymentem. 

Warto wybrać naszą ofertę ponieważ z łatwością można tu znaleźć wszystkie potrzebne przedmioty. Na bieżąco śledzimy potrzeby klientów oraz najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie mechaniki. Naszym priorytetem jest zaopatrzenie warsztatów w wyposażenie dobrej jakości, które będzie funkcjonalne i przydatne. 

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość oraz funkcjonalność oferowanego asortymentu. Od wielu lat zmieniamy i dopracowujemy swoje produkty po to aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. 

Zwracamy uwagę na detale takie jak praktyczne uchwyty i przewody, które często decydują o funkcjonalności i ułatwieniu  wykonywanej pracy. Oprócz wysokiej jakości i funkcjonalności staramy się aby nasza oferta była estetyczna i łatwa w przechowywaniu oraz transporcie. 

Nasze produkty są kompatybilne i wzajemnie się uzupełniają. Wszystkie oferowane produkty mają dokładne oznaczenia, ułatwiające wybór. W razie pytań służymy radą i pomocą. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie oraz życzymy udanych napraw i renowacji!