Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Inne

Active filters

W tej kategorii oferujemy Państwu profesjonalne podnośniki i akcesoria do podnośników. Wszystkie oferowane produkty to wynik dbałości o potrzeby zarówno profesjonalnych mechaników, jak też amatorów, którzy dokonują napraw we własnych garażach i przydomowych warsztatach. Wszystkie przedmioty wykonano przy użyciu dobrej jakości surowców oraz tworzyw. W celu dokonania wyboru warto zapoznać się z zamieszczonymi zdjęciami oraz szczegółowymi opisami i parametrami technicznymi oferowanych akcesoriów. 

Podpory samochodowe - Jakie oferujemy? 

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres podnośników i podpór samochodowych oraz innych akcesoriów ułatwiających czynność podnoszenie samochodu i naprawy oraz diagnostyki podwozia. W ofercie znajdują się m.in:

  • Podnośniki hydrauliczne typu żaba, mające udźwig do 3T. Oferowane podnośniki zostały zaprojektowane z wysoką dbałością o potrzeby mechaników samochodowych oraz pracowników innych miejsc zajmujących się diagnostyką, konserwacją oraz naprawą pojazdów mechanicznych.
  • Podnośniki motocyklowe, umożliwiające skuteczną naprawę oraz podnoszenie motocykli w różnych kategoriach wagowych. W celu dokonania wyboru prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi opisami oraz danymi technicznymi poszczególnych podnośników. 
  • Zblocza podwajające uciąg wyciągarki, które są małymi i bardzo funkcjonalnymi przedmiotami. Dzięki takim rozwiązaniom można w łatwy i tani sposób podnieść funkcjonalność każdej wyciągarki warsztatowej.
  • Podpory samochodowe, w zestawach po 2 lub 4 sztuki oraz produkty łączone takie jak podpory w zestawie z podnośnikami hydraulicznymi typu żaba. Oferowane produkty to niebywała jakość oraz funkcjonalność w Twoim warsztacie samochodowym. Podpory samochodowe w postaci kobyłek mają zróżnicowaną wytrzymałość sięgającą nawet 6T. 
  • Siłowniki do podnośnika, które mogą być stosowane w wielu rodzajach podnośników motocyklowych. 
  • Inne urządzenia oraz akcesoria do podnośników oraz wyciągarek takie jak: balansery zblocza, pompy hydrauliczno - pneumatyczne oraz podnośniki hydrauliczne.

Co wyróżnia podnośniki samochodowe w naszym sklepie? 

Podnośniki z naszego sklepu to doskonale zbalansowane urządzenia, które doskonale sprawdzą się w warsztatach samochodowych - jak również innych miejscach do naprawy pojazdów mechanicznych. Oferowany sprzęt to produkty o bardzo dużej wytrzymałości oraz wysokiej jakości. 

W naszym sklepie dbamy o to aby oferowany asortyment spełnił nawet najwyższe wymagania mechaników oraz innych osób, które oczekują wysokiej jakości i bardzo funkcjonalnych rozwiązań podczas napraw i diagnostyki pojazdów mechanicznych. 

Jeśli więc oczekujesz dobrej jakości oraz zadowolenia z zakupionych produktów - postaw na akcesoria, narzędzia i maszyny dostępne w naszym wszechstronnym sklepie dla mechaników i nie tylko.

Podczas wyboru warto zapoznać się z danymi technicznymi oferowanych urządzeń aby jeszcze bardziej podnieść standard swoich usług. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem technicznym naszego sklepu, który postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zapraszamy do zakupów !