Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Prostowniki

Active filters

Prostowniki do warsztatu samochodowego

Każdy warsztat powinien być wyposażony w prostowniki. Są niezwykle istotne w codziennej pracy. Każdy pracownik warsztatu chociaż raz spotkał się z sytuacją, kiedy samochód klienta wymagał użycia prostownika. Warto więc zdecydować się na wyposażenie swojego miejsca pracy kupując prostowniki do warsztatu samochodowego. Istnieje wiele rodzajów prostowników, jednak w przypadku profesjonalnych warsztatów najlepsze okażą się dwa rodzaje. Będzie to prostownik z rozruchem oraz prostownik mikroprocesorowy. Oba są skuteczne, jednak występują między nimi różnice. Możesz kupić tylko jeden rodzaj, albo jeśli posiadasz duży warsztat, to możesz wyposażyć się w przynajmniej dwa prostowniki. Z czego każdy z nich będzie innego typu. Prostownik w warsztacie samochodowym jest niezbędnym elementem.

Prostowniki z rozruchem

Prostownik z rozruchem jest doskonałym urządzeniem, które umożliwia ekspresowe uruchomienie różnego rodzaju aut. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalny prostownik z rozruchem, który może ładować akumulatory 12V i 24V. Jego olbrzymią zaletą jest to, iż pozwala na ładowanie wielu typów samochodów, także tych, które służą do przewozu osób czy towarów. Nada się także do maszyn rolniczych oraz budowlanych. Za jego pomocą szybko podładujesz samochody z różnymi rodzajami silnika (diesel, benzyna). To profesjonalny sprzęt, dzięki któremu żaden Twój klient nie będzie pozostawiony bez pomocy. Zakup prostownika z rozruchem do warsztatu to opłacalna inwestycja, która szybko się zwróci. Nasze prostowniki są najwyższej jakości. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa, ale były też wygodne w obsłudze oraz odporne na uszkodzenia. Sprzedawane przez nas prostowniki mają mechanizmy chroniące przed zwarciem. Są więc całkowicie bezpieczne i można ich używać w pracy warsztatowej.

Prostowniki mikroprocesorowe

Prostowniki mikroprocesorowe wyróżniają się tym, iż ich mechanizm posiada mikroprocesor. Kontroluje on proces ładowania, który jest bezpieczny dla akumulatora. Ten prostownik można ładować bez konieczności odłączania kabli od samochodu. Nie musisz też pilnować momentu pełnego naładowania się akumulatora. Prostownik automatycznie przestanie go ładować, kiedy czynność ładowania zostanie zakończona. Nasze prostowniki mikroprocesorowe samodzielnie określają procent naładowania akumulatora. Są dobrze zabezpieczone, a ich konstrukcja sprawia, że są odporne na różnorodne warunki pogodowe. Jeśli szukasz solidnego prostownika, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne i solidne prostowniki renomowanych marek, które cechuje skuteczność, długa żywotność, a także wytrzymałość. Posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym praca z nimi okazuje się niezwykle przyjemna i szybka. Nie wiesz jaki rodzaj prostownika kupić do swojego warsztatu? Napisz do nas wiadomość albo zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące sprzedawanych przez nas prostowników i doradzimy Ci, który z nich wybrać.