Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Stołki i leżanki

Active filters

Stołki warsztatowe

W każdym warsztacie samochodowym istotna jest wygodna praca, bez odpowiednich narzędzi i akcesoriów staje się to niemożliwe. Każdy dzień roboczy wymaga od mechaników przyjmowania różnych niewygodnych póz aby dostać się do konkretnych miejsc w samochodzie. I kręgosłup pracowników są wtedy bardzo obciążone. Zdecydowanie warto jest skorzystać z różnych pomocy, które umożliwią zwiększenie komfortu mechaników podczas pracy. Jednymi z najpopularniejszych i znajdujących zastosowanie w każdym warsztacie są stołki warsztatowe. Można na nich wygodnie usiąść podczas reperowania auta. W naszym sklepie znajdziesz wygodne stołki warsztatowe, które posiadają przegrody na narzędzia. Dzięki temu wszystkie niezbędne akcesoria będą zawsze pod ręką, odpowiednio uporządkowane. Możesz u nas kupić różne rodzaje stołków, wśród nich znajdziesz modele z kołami pozwalającymi na ich szybkie przemieszczanie.

Leżanki warsztatowe

Leżanka warsztatowa to wygodne akcesorium, które pozwala na uzyskanie dostępu do podwozia samochodu. Leżenie na zimnym podłożu nie zapewnia bezpiecznej i spokojnej pracy, rezygnuje się z niego w większości warsztatów samochodowych. Tym bardziej, że leżanki warsztatowe stają się coraz tańsze, a więc zakup kilku do warsztatu samochodowego nie jest drogą inwestycją w komfort pracowników. Każda leżanka jest wyposażona w koła – dzięki temu podczas pracy możliwe jest szybkie wysuwanie spod auta oraz przemieszczanie. Ważne jest decydowanie się na leżanki, które są odpowiednio skonstruowane i uwzględniają wygodę oraz bezpieczeństwo dla kręgosłupa. W naszej ofercie znajdziesz leżanki plastikowe czy obite wygodnym materiałem skóropodobnym. Są specjalnie wyprofilowane i zbudowane w taki sposób, aby praca na nich była komfortowa. Jedna z naszych leżanek FR9238 jest wielofunkcyjna. Możesz ją złożyć uzyskując bardzo wygodne siedzisko. Wejdź do naszego sklepu i wybierz leżanki do swojego warsztatu o solidnej i bezpiecznej konstrukcji.

Stołki warsztatowe – jakie wybrać?

Podczas doboru stołka warsztatowego warto brać pod uwagę kilka niezwykle istotnych cech. Pierwszą z nich jest tworzywo, z którego został wykonany. Istotne, aby było ono odporne na zabrudzenia i łatwe w czyszczeniu. Powinno również być maksymalnie wygodne i pozwalać na komfortową pracę przez bardzo długi czas. Warto zdecydować się na zakup kilku stołków, które spełniają różne funkcje. W niektórych sytuacjach najwygodniejszym rozwiązaniem będzie wybranie bardzo lekkiego stołka z kilkoma drobnymi przegródkami. Sprawdzi się w wtedy, gdy naprawa będzie krótka i szybka. Jednak konieczność spędzania długiego czasu przed naprawianym samochodem wymaga już bardziej profesjonalnego siedziska z możliwością przechowywania większej liczby narzędzi. Posiadanie różnych rodzajów pozwoli na dopasowanie stołka do sytuacji na warsztacie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę produktów do warsztatów samochodowych. W tym wygodne i funkcjonalne stoliki warsztatowe, a także ergonomiczne leżanki.