Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Klucze i grzechotki pneumatyczne

Active filters

Profesjonalne klucze pneumatyczne

Klucze w warsztatach samochodowych są narzędziami, bez których praktycznie wiele prac jest niemożliwych. Jednak czasem bywa też tak, że tradycyjne klucze nam nie wystarczają i trzeba użyć dodatkowych, do tego narzędzi. Dokładniej mowa tutaj o kluczach pneumatycznych. Profesjonalne klucze pneumatyczne umożliwiają odkręcanie i zakręcanie śrub przy użyciu dużych sił. Dzięki czemu elementy zamocowane przy użyciu kluczy pneumatycznych stają się o wiele pewniej przymocowane. Profesjonalne klucze pneumatyczne określają parametry, takie jak maksymalny moment obrotowy, obroty, minimalny moment obrotowy, wielkość przyłącza przewodu pneumatycznego określana w calach, a dodatkowo mamy możliwość pracy na różnych biegach. Klucze pneumatyczne zawierają również zestaw nasadek udarowych o różnych wielkościach. Klucze tego rodzaju doskonale sprawdzają się w warunkach serwisowych. Do jego działania wymagane jest sprężone powietrze, które uzyskamy dzięki zastosowaniu kompresorowi powietrza.

Zestawy nasadek udarowych

Do każdego klucza pneumatycznego dołączany jest zestaw nasadek udarowych. Zestawy nasadek udarowych można również dokupić osobno, co nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Profesjonalny zestaw nasadek posiada na wyposażeniu elementy, które posłużą nam do odkręcenia większości śrub i nakrętek. Ważne jest to, aby nasadki udarowe były dostosowane do naszego klucza pneumatycznego i do tego, do czego zamierzamy ich użyć. Warto zwrócić uwagę również na ich rozmiar, ponieważ to właśnie ułatwia nam pracę w ciężko dostępnych miejscach. Warto decydować się na narzędzie bardziej znanych firm, ponieważ tylko tak jesteśmy w stanie otrzymać produkt bardzo wysokiej jakości. Wiele atrakcyjnych ofert na narzędzia, a w tym na zestawy nasadek udarowych, znajduje się na stronie internetowego sklepu Farys. Profesjonalizm, jakość i atrakcyjne ceny, to cechy, które charakteryzują tę firmę i dlatego warto zapoznać się z ich produktami już teraz.

Klucze pneumatyczne do warsztatu

Klucze pneumatyczne jest to idealne rozwiązanie dla każdego warsztatu. Każdy mniejszy, a tym bardziej, większy serwis powinien zdecydować się właśnie na to rozwiązanie. To właśnie klucze pneumatyczne dają nam o wiele więcej możliwości, a przy tym bardzo ułatwiają nam naszą pracę. Dzięki czemu nasz wysiłek związany z odkręcaniem śrub spada praktycznie do zera. Klucze pneumatyczne do warsztatu, można spotkać, jako grzechotki pneumatyczne. Grzechotki pneumatyczne charakteryzują się tym, że mają mniejszą moc od profesjonalnych kluczy pneumatycznych. Grzechotka pneumatyczna, zwana inaczej kluczem kątowym przeznaczony jest do prac warsztatowych. Posiada on regulację obrotów prawo/lewo, a także bardzo wygodny, zwłaszcza przy długotrwałej pracy ekonomiczny uchwyt. Bez wątpienia grzechotka pneumatyczna dla wielu warsztatów jest po prostu wystarczająca i doskonale spełnia swoje zadania. Polecam zapoznać się z ofertami na narzędzia niezbędne dla Twojego warsztatu. Dzięki nim Twoja praca będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.