Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Testery diagnostyczne

Active filters

W  tej kategorii znajdują się kompletne zestawy i testery diagnostyczne. Oferowane produkty to akcesoria o wysokiej jakości i funkcjonalności. Sprzęt jest niezastąpiony podczas działań diagnostycznych i naprawczych. Urządzenie mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych warsztatach jak również prywatnych garażach. Oferujemy wiele przyrządów ułatwiających prawidłową diagnozę. 

Jakie testery diagnostyczne samochodowe mamy w ofercie? 

  • Tester ciśnienia oleju zapakowany w poręczną walizkę ułatwiającą transport oraz bezpieczne przechowywanie wszystkich elementów urządzenia. Tester jest łatwy w obsłudze  i dokładny. Do jego produkcji użyto materiałów o wysokiej wytrzymałości i jakości. 
  • Testery ciśnienia sprężania w samochodach benzynowych, w praktycznej walizce. Urządzenie jest funkcjonalne i dokładne. 
  • Testery ciśnienia pompy paliwa w silnikach praktycznie zapakowane i wytrzymałe
  • Testery do wtryskiwaczy zapakowane w praktyczną walizkę. 
  • Bezdotykowe termometry i pirometry z praktycznym uchwytem i wiele innych urządzeń

Dlaczego warto zdecydować się na zakup testerów diagnostycznych samochodowych w naszym sklepie? 

Oferowane produkty cechują się m.in:

  • Wysoką jakością, która pozwala na ich używanie przez długi czas. Do produkcji użyto materiałów, które są odporne na uszkodzenia i ułatwiają sprawny serwis. 
  • Dużą funkcjonalnością, która jest zapewniona przez praktyczne opakowania oraz szereg przydatnych adapterów i akcesoriów. 
  • Estetycznym wykonaniem i poręcznymi kształtami, ułatwiającymi użytkowanie .
  • Dużą dbałością o szczegóły, istotne podczas napraw i diagnozy. Przedmioty dopracowano tak aby były przydatne w jak najwyższym stopniu
  • Projekty oparte na badaniu potrzeb profesjonalistów w dziedzinie mechaniki oraz osób zajmujących się naprawami maszyn

Sklep Farys to firma z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na jakość oraz sposób wykonania poszczególnych elementów do warsztatów samochodowych. Dbamy o to aby oferowane przez nas narzędzia oraz akcesoria były przydatne i powodowały zadowolenie wśród profesjonalistów oraz domowych majsterkowiczów.

Wygoda i komfort naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. Z tego powodu staramy się aby oferowane przez nas narzędzia były jak najbardziej funkcjonalne oraz łatwe w przechowywaniu i mobilne. Naszym celem jest ułatwienie pracy wszystkim mechanikom oraz oferowanie  kompletnego wyposażenia każdego warsztatu w jednym miejscu. 

Oferujemy możliwość zakupu oferowanych przez nas urządzeń w sklepie stacjonarnym oraz przez internet. Wszystkie produkty zostały szczegółowo opisane co ułatwia trafny wybór. W razie wątpliwości odpowiadamy na wszelkie pytania i pomagamy w podjęciu decyzji. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz życzymy udanych zakupów!