Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Akcesoria do piaskarek

Active filters

W tej kategorii oferujemy przydatne akcesoria do piaskarek dla profesjonalistów. Produkty są funkcjonalne i kompatybilne z oferowanymi przez nas urządzeniami. Akcesoria posiadają dobry stosunek jakości do ceny i mogą być używane w profesjonalnych zakładach mechanicznych oraz prywatnych warsztatach i garażach.

Jakie akcesoria do piaskarek mamy w ofercie? 

Oferujemy m.in:

  • Maski ochronne do twarzy oraz wymienne szybki do masek
  • Pistolety do piaskarki przystosowane do piaskarek kabinowych oraz syfonowych
  • Ochronne rękawice o dużej wytrzymałości i długości
  • Filtry do pochłaniacza piaskarki 
  • Dysze ceramiczne do piaskarek o różnych średnicach kompatybilne z różnymi pistoletami do piaskarek kabinowych
  • Folie ochronne do piaskarek zapewniające ochronę przed zniszczeniem pokrywy piaskarki 

Oraz inne przydatne akcesoria ułatwiające pracę i zapewniające bezpieczeństwo zarówno pracowników jak też maszyn piaskujących. Stosując dostępne akcesoria można mieć gwarancję, że proces piaskowania będzie sprawny, szybki i dokładny, a wykonujący go pracownik zachowa bezpieczeństwo. 

Dlaczego warto robić zakupy w naszym sklepie? 

W naszym sklepie dbamy o to aby oferowany asortyment sprawdzał się w każdych warunkach oraz umożliwiał profesjonalną naprawę, serwis oraz renowację pojazdów mechanicznych oraz innych maszyn. Dokładamy starań aby wszystkie zamawiane przedmioty były wysyłane szybko i docierały do odbiorców w stanie takim jak na zdjęciach.

Farys to firma, która już od 2005 roku dokłada starań aby produkować maszyny, urządzenia  oraz akcesoria mechaniczne, które będą skuteczne i zachowają swoją jakość na długi czas. Wszystkie oferowane produkty zostały zaprojektowane i wyposażone w rozwiązania oparte na obserwacji potrzeb pracowników warsztatów mechanicznych. U nas można znaleźć niemal wszystkie potrzebne akcesoria, które w profesjonalny sposób wyposażą profesjonalne warsztaty. 

Produkty na Farys.pl powstały z dbałością o każdy szczegół i zostały wyposażone w funkcjonalne dodatki w postaci końcówek, nakładek i funkcjonalnych uchwytów, zapewniających dobrą chwytność i działanie antypoślizgowe. 

W naszym sklepie znamy potrzeby warsztatów mechanicznych i rozszerzamy oraz wzbogacamy naszą ofertę tak aby spełniała najnowsze wymagania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w świecie mechaniki i przekazujemy je naszym klientom. Wszystkie produkty zostały opisane i umożliwiają dokonanie wyboru odpowiedniego do potrzeb klienta. W razie pytań - rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!