Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Zestawy kluczy

Active filters

Farys to miejsce idealne zarówno dla profesjonalnych mechaników samochodowych jak też osób prywatnie zajmujących się tym ciekawym zajęciem. Ta kategoria to prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów mechaniki oraz motoryzacji. Oferowane zestawy kluczy to porządne, mocne i elegancko opakowane akcesoria gotowe do użytku w każdych warunkach! Dzięki nim z łatwością dokonasz wielu napraw i usprawnisz oferowane przez siebie usługi. Farys to miejsce, które pomoże Ci rozwinąć swój potencjał i podnieść standard swoich usług. Posiadając skuteczne i mocne narzędzia praca może być łatwiejsza! Z naszymi kluczami odkręcisz i przywrócisz wszystko!

Zestawy profesjonalnych kluczy na Farys!

Wszystkie narzędzia zostały zaprojektowane w staranny sposób oraz wykonane z surowców bardzo wysokiej jakości. Oprócz właściwości technicznych - nasze klucze zostały zapakowane w poręczne, funkcjonalne pudełka lub etui. Dzięki takiemu rozwiązaniu ich przechowywanie jest łatwiejsze, a ryzyko zgubienia elementu staje się mniejsze. 

Oferujemy zarówno mniejsze jak i większe zestawy, które zawierają wysokiej jakości narzędzia. Klucze dostępne w tej kategorii to wyjątkowa okazja aby w pełni wyposażyć warsztatową szafkę. Kupując narzędzia Farys nie musisz martwić się o ich jakość oraz funkcjonalność.

Jakie zestawy kluczy samochodowych oferujemy? 

W ofercie są m.in: duże walizki z kluczami, które zawierają od 77 do ponad 200 elementów. Ciekawą propozycją jest olbrzymi zestawy wszystkich potrzebnych i używanych w warsztacie kluczy, który zawiera ponad 300 elementów i stanowi kompletne wyposażenie warsztatowej szafki. Przejrzyj zamieszczone zdjęcia, przeczytaj szczegółowe opisy i dane techniczne - takie informacje pomogą Ci wybrać odpowiednie wyposażenie właśnie do Twojego warsztatu. Wygodne, eleganckie, funkcjonalne i mocne - takie są właśnie narzędzia Farys, które podbiły serca wielu mechaników oraz amatorów samochodowych napraw!

Sklep Farys.pl to idealne miejsce dla wszystkich fanów motoryzacji oraz profesjonalistów, którzy codziennie dokonują dużej ilości napraw i potrzebują po prostu narzędzi wysokiej jakości, które są niezwykle funkcjonalne. Stawiamy na jakość oraz zadowolenie naszych klientów, którzy wracają po nowe narzędzie, urządzenia oraz mechaniczne akcesoria. 

Klucze samochodowe dostępne w tej kategorii są niezaprzeczalnie synonimem wytrzymałości, wysokiej jakości oraz po prostu funkcjonalności. Oprócz dobrych właściwości technicznych oferowane przez nas klucze są także po prostu estetyczne, posiadają antypoślizgowe końcówki i są estetyczne. 

Do produkcji narzędzi używamy sprawdzonych surowców najwyższej jakości, które są wytrzymałe i odporne na wiele czynników obecnych w warsztacie. Narzędzia mają wysoką odporność na zarysowania, upadki oraz inne zdarzenia. 

Zapraszamy do zakupów i oferujemy profesjonalne doradztwo. Prowadzimy sprzedaż online oraz stacjonarną. Farys to miejsce, które czeka na Ciebie!