Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Narzędzia elektryczne

Active filters

W tej kategorii oferujemy Państwu narzędzia elektryczne dla profesjonalistów   przeznaczone do użytku w warsztatach samochodowych oraz innych miejscach naprawy i renowacji pojazdów samochodowych oraz motocyklowych i rolniczych. Oferowany przez nas sprzęt został stworzony w celu ułatwienia wszelkich napraw i dostępu do trudno dostępnych miejsc. Wszystkie narzędzia są oparte na nowych technologiach i cechują się dużą funkcjonalnością oraz wytrzymałością. 

Jakie narzędzia elektryczne do warsztatu oferujemy? 

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór przydatnych akcesoriów i narzędzi. Znajdą tu Państwo m.in:

 • Latarki warsztatowe o różnych kształtach i przeznaczeniach. Sprzęt podświetlają trudno dostępne miejsca i poprawia widoczność podczas czynności naprawczych i diagnostycznych. Latarki są dostępne również w wersjach z praktycznym chwytakiem magnetycznym, który ułatwia wydobycie zagubionych śrubek i części. Sprzęt posiada antypoślizgowe uchwyty.
 • Wiertarko wkrętarki o dużej funkcjonalności i przydatności
 • Szlifierki elektryczne kątowe ułatwiające wiele napraw 
 • Wiertarki udarowe do użytku w każdym warsztacie
 • Pompki do paliwa 
 • Termometry i pirometry bezdotykowe z praktycznym uchwytem 
 • Elektryczne klucze ułatwiające naprawy wymagające użycia siły 
 • Lampy pod maskę, ułatwiające widoczność podczas serwisów i napraw
 • Zestawy nasadek udarowych zapakowane w poręczne walizki ułatwiające transport i przechowywanie 
 • Prostowniki z rozruchem  do szybkiego ładowania akumulatorów. 
 • Prostowniki mikroprocesorowe LCD, które są łatwe w obsłudze i odporne na warunki atmosferyczne
 • Multimetr cyfrowy, przeznaczone do różnego rodzaju pomiarów. Wyposażono je w funkcję wyłączania po 15 min bezczynności. 

Oraz wiele innych przydatnych narzędzi oraz urządzeń i akcesoriów, które zostały szczegółowo opisane. Wszystkie dostępne produkty można zakupić przez internet jak również w naszym sklepie stacjonarnym.

Co wyróżnia narzędzia elektryczne do warsztatu ze sklepu Farys.pl? 

Wysoka jakość wykonania. Wszystkie oferowane narzędzia oraz akcesoria zostały stworzone na bazie materiałów o dużej wytrzymałości. Ta cecha sprawia, że mogą być używane przez wiele lat, nawet w trudnych warsztatowych warunkach.

Funkcjonalność. Wiele z oferowanych narzędzi oraz akcesoriów oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji zostało wyposażone w dodatkowe mechanizmy lub uchwyty i chwytaki, które poprawiają ich pracę i sprawiają, że są jeszcze bardziej funkcjonalne.

Doświadczenie producenta. Farys to producent z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Tworzone rozwiązania są dostosowywane do indywidualnych potrzeb mechaników. 

Szeroki asortyment.  Oprócz wysokiej jakości i funkcjonalności, warto zauważyć, że nasz sklep pozwala na kompletne wyposażenie każdego warsztatu. Oferujemy wiele rodzajów narzędzi, wyposażonych w funkcjonalne dodatki oraz praktyczne i wygodne opakowania.

Zapraszamy do zakupów przez internet oraz w naszym sklepie stacjonarnym!