Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Lampy i latarki

Active filters

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór modeli latarek oraz lamp do użytku w warsztatach samochodowych oraz domowych garażach i magazynach. Oferowany przez nas wybór akcesoriów daje szerokie możliwości dotarcia do trudno dostępnych miejsc zarówno w pojazdach samochodowych jak też innych maszynach i pojazdach rolniczych.

Jakie lampy ledowe warsztatowe mamy w swojej ofercie?

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór lamp i latarek w najpopularniejszych kształtach i rozmiarach. Oferujemy m.in:

 • Małe latarki warsztatowe LED z poręcznymi uchwytami, które pozwalają na łatwe użytkowanie i mieszczą się w każdej kieszeni. Latarki pomimo małego rozmiaru dają bardzo mocne światło i świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.
 • Duże latarki warsztatowe LED z poręcznymi uchwytami. Sprzęt daje bardzo mocne oświetlenie i jest przydatny w każdych warunkach.
 • Lampy warsztatowe pod maskę z praktycznymi teleskopami. Regulacja długości teleskopów pozwala na założenie lamp na maski o różnych szerokościach
 • Latarki LED z chwytakiem magnetycznym - innowacyjne połączenie urządzenia oświetlającego z chwytakiem umożliwiającym wydobycie małych części lub śrubek z trudno dostępnych miejsc. Chwytaki mogą podnosić elementy nawet do 1 kg.
 • Inne praktyczne modele lamp i latarek w praktycznych rozmiarach i kształtach

Co wyróżnia oferowane przez nas latarki warsztatowe ?

Nasza firma zaprojektowała oferowane lampy i latarki z myślą o ułatwieniu pracy wszystkim mechanikom oraz innym osobom zajmującym się naprawą i renowacją pojazdów mechanicznych oraz innych maszyn. Wszystkie produkty zostały przemyślane tak aby zaoferować Państwu jak najlepszy sprzęt ułatwiający pracę nawet w słabo oświetlonych warunkach. Sprzęt wyróżnia się m.in:

 • Ergonomicznym kształtem ułatwiającym użytkowanie i dostęp do trudno widocznych miejsc pod maską oraz w innych elementach konstrukcji samochodu
 • Zróżnicowanymi rozmiarami pozwalającymi na łatwe przechowywanie nawet w małej kieszeni kombinezonu
 • Wysoką jakością użytych materiałów zapewniających trwałość oraz wytrzymałość przez długi czas
 • Dużą mocą oświetlenia, która pozwala na dobrą widoczność w miejscach z utrudnionym dostępem
 • Innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak połączenie latarki z chwytakami pomocnymi przy wydobywaniu małych elementów z trudno dostępnych miejsc
 • Praktycznymi mocowaniami takimi jak haczyki i inne systemy do mocowania w celu uwolnienia rąk
 • Antypoślizgowe uchwyty ułatwiające utrzymanie latarki w dłoni pokrytej olejem i innymi substancjami obecnymi podczas naprawy

Dlaczego warto wybrać sklep Farys?

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane Państwu produkty zapewniały jak najwyższą jakość i spełniały wysokie wymagania profesjonalnych warsztatów mechanicznych oraz innych miejsc zajmujących się naprawą i renowacją pojazdów oraz maszyn.

Od wielu lat doskonalimy swoje projekty tak aby wychodzić naprzeciw najnowszym oczekiwaniom naszych klientów. Umożliwiamy dokonanie zakupu przez internet oraz w stacjonarnym sklepie Farys. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiadamy na wszystkie pytania ułatwiające dokonanie zakupu.

Zapraszamy do zakupów!