Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Przedłużacze

Active filters

Przedłużacze do warsztatu

Kable, przedłużacze, wtyczki…te wszystkie akcesoria są potrzebne we wszystkich punktach usługowych. Nie mniej ważne są również w warsztatach samochodowych. Używa się w nich mnóstwa różnorodnych kabli, które to pozwalają na działanie sprzętów wykorzystywanych w codziennej pracy. Poza drobnymi akcesoriami, artykułami BHP, narzędziami, każdy warsztat potrzebuje solidnych oraz trwałych przedłużaczy. Powinny mieć nie tylko długą żywotność, ale muszą być bezpieczne oraz pozwalać na wydajną pracę wszystkich urządzeń. W naszym sklepie internetowym znajdziesz narzędzia i artykuły do każdego warsztatu samochodowego. Wyposażysz się w odzież roboczą, chemię przemysłową, prostowniki, latarki i wiele innych. Kupisz również przedłużacze do warsztatu. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego.

Zwijacze przewodów elektrycznych

Zwijacze przewodów elektrycznych pełnią ważną funkcję w każdym warsztacie samochodowym. Powinien charakteryzować się wysokim bezpieczeństwem, bezawaryjnością i solidnością. Jeśli jest wykonany z dobrych materiałów, to powinien posłużyć przez bardzo długi czas. Wybór zwijaczy nie jest prosty, ponieważ występuje ich wiele rodzajów. Każdy z nich pełni tę samą funkcję, jednak różnią się szczegółowymi parametrami oraz dodatkowymi funkcjonalnościami. Podczas wybory zwijacza powinno się więc zwracać uwagę przede wszystkim na wygodę  tego urządzenia. U nas kupisz profesjonalny zwijacz przewodów elektrycznych, który został stworzony do profesjonalnego wykorzystania. Okaże się przydatny w warsztacie samochodowym, punkcie serwisowym, ale także w każdym miejscu, w którym praca jest związana z korzystaniem z urządzeń elektronicznych. Nasz przedłużacz jest przede wszystkim bezpieczny. Posiada dodatkowe ułatwienia, jak na przykład zestaw do montowania na ścianie. Dzięki temu umieścisz go w jednym miejscu i każdy pracownik będzie wiedział gdzie się znajduje. Ma mocną i wytrzymałą konstrukcję. Jego długość to 15 metrów, w każdej chwili możesz użyć blokady przewodu. Jego elektryczny bęben umożliwia sprawne i szybkie zwijanie kabli różnorodnych narzędzi elektrycznych.  Jeśli poszukujesz zwijacza przewodów elektronicznych wysokiej jakości do swojego warsztatu samochodowego czy nawet domu bądź garażu, to z pewnością będziesz zadowolony z naszego produktu.

Zwijacze węży pneumatycznych

Zwijacze węży pneumatycznych mają zastosowanie w wielu miejscach pracy. Wykorzystuje się je w zakładach produkcyjnych, firmach usługowych, ale niezwykle ważną rolę spełnia w każdym warsztacie samochodowym. O konieczności porządkowania luźnych kabli nie musimy nikomu wspominać, każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż wpływa to na bezpieczeństwo środowiska pracy. Już samo zaplątanie kabli urządzeń pneumatycznych może stanowić duży problem. Nasz zwijacz węży pneumatycznych posiada trwałą obudowę. Możesz go szybko i łatwo zamontować na ścianie, doskonale sprawdzi się w pracy na warsztacie. Jeśli szukasz wykonanych z dbałością i solidnych zwijaczy węży pneumatycznych – koniecznie wejdź na naszą stronę internetową.