Zamówienia złożone do godz. 10:30 wysyłamy tego samego dnia.

Filter By

Availability

Availability

Blokady rozrządu

Active filters

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne blokady rozrządu, które pozwalają w stabilny sposób unieruchomić zębate koła w pozycji odpowiedniej do wykonania serwisu. Dzięki zastosowaniu oferowanych przez nas blokad można wykonać wszystkie niezbędne prace naprawcze, renowacyjne oraz diagnostyczne.

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria zostały wyprodukowane z materiałów o dużej wytrzymałości i mogą być używane w warunkach profesjonalnych oraz prywatnych garażach. Zestawy posiadają funkcjonalne i wygodne opakowania umożliwiające zachowanie ich w dobrym stanie oraz wygodne przechowywanie.

Jakie blokady rozrządu posiadamy?

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne blokady rozrządu do różnych modeli aut. Oferujemy m.in:

 • Blokady rozrządu do modeli VW, AUDI, SEAT, SKODA
 • Blokady rozrządu do modeli OPEL
 • Blokady rozrządu do modeli RENAULT
 • Blokady rozrządu do modeli FIAT, VOLVO
 • Blokady rozrządu do modeli BMW
 • Uniwersalne blokady rozrządu

Oraz inne modele blokad, które zostały szczegółowo opisane i posłużą jako urządzenia umożliwiające naprawę oraz serwis wielu modeli aut.

Co wyróżnia blokady rozrządu oferowane na Farys.pl?

Oferowane narzędzia zostały stworzone w oparciu o spełnianie najwyższych oczekiwań pracowników zakładów mechanicznych. Akcesoria powstały z użyciem materiałów wysokiej jakości, które zapewniają wysoką trwałość oraz bezawaryjne działanie przez długi czas. Wszystkie produkty posiadają szczegółowe opisy umożliwiające dokonanie właściwego wyboru.

Oferowane produkty to przede wszystkim:

 • Wysoka jakość użytych materiałów
 • Duża wytrzymałość oraz funkcjonalność
 • Ergonomiczny sposób zaprojektowania
 • Wygodne i funkcjonalne opakowania
 • Kompatybilność z wieloma modelami pojazdów
 • Kompletne zestawy umożliwiające kompleksową naprawę

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę produktów umożliwiających kompletne wyposażenie każdego warsztatu mechaniki pojazdowej. Zaopatrując się w oferowane przez nas produkty mają Państwo gwarancję podniesienia zakresu swoich usług oraz możliwość zaoferowania profesjonalnego serwisu szerokiej liczbie klientów posiadających różne modele pojazdów.

Dlaczego warto wybrać urządzenia oferowane na Farys.pl?

Oferowany przez nas sprzęt został stworzony w oparciu o najwyższe potrzeby naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby sprzedawane przez nas akcesoria i urządzenia miały szerokie zastosowanie i ułatwiały pracę zarówno profesjonalnych zakładów mechanicznych oraz prywatnych użytkowników. Oferowane przez nas produkty są szczegółowo opisane i pochodzą od producentów posiadających doświadczenie w spełnianiu wysokich wymogów bezpieczeństwa oraz skuteczności w każdych warunkach.

Wszystkie oferowane towary zostały wyprodukowane na bazie surowców o wysokiej wytrzymałości i jakości. Skrupulatne wykonanie oraz seria przeprowadzonych testów pozwala  na zachowanie najwyższej jakości oraz spełnienie potrzeb wszystkich mechaników oraz osób zajmujących się pracą związaną z serwisem i naprawą samochodów i maszyn rolniczych.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu oraz zakupów!